Студенти Вінницької філії КІБіТ відвідали музей М.І.Пирогова

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїСтуденти Вінницької філії КІБіТ відвідали музей М.І.Пирогова

Однією із складових бізнес-освіти є формування особистісних компетенцій – цілеспрямованості, самоорганізації, вміння правильно розподіляти тимчасові ресурси. І в цьому сенсі дуже важливо знайомити студентів з етапами трудової кар’єри яскравих та успішних людей.

Безумовно, до яскравих, успішних і в принципі неординарних особистостей можна віднести відомого хірурга, педагога та громадського діяча М.І. Пирогова. Студенти Вінницької філії КІБіT отримали можливість познайомитися із основними етапами кар’єри вченого, відвідавши музей-садибу, де М.І.Пирогов провів останні двадцять років життя. Занурення до атмосфери того особливого культурного середовища, яке зберігається в музеї – садибі, надало хлопцям та дівчатам безпосереднє уявлення про професійні та особистісні навички генія-винахідника. Студенти ВФ КІБіТ відвідали:

• Будинок, в якому жив М.І. Пирогов
  • Музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної вченого
  • Церква, де похований М.І.Пирогов

Життєвий шлях та досягнення вченого глибоко вразили студентів Вінницької філії Київського інституту бізнесу та технологій, багато із яких змогли б подивитися на своє майбутнє та кар’єрний ріст зовсім під іншим кутом – крізь призму самоорганізації, цілеспрямованості та нестандартного мислення.