Увага! Розпочато реєстрацію на Національний мультипредметний тест-2023!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУвага! Розпочато реєстрацію на Національний мультипредметний тест-2023!

Вітаємо, шановний вступнику! Ось і розпочалася реєстрація на національний мультипредметний тест 2023 року!

НМТ-2023: що треба знати

Національний мультипредметний тест включатиме три блоки завдань, два із яких будуть обов’язковими (українська мова і математика) , а третій ви зможете обирати самостійно. На вибір пропонуються:

  • Історія України
  • Іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)
  • Біологія
  • Хімія
  • Фізика

На кожен блок буде відведено 60 хвилин, відповідно весь тест триватиме 180 хвилин.

Проходження тесту здійснюватиметься в тимчасових екзаменаційних центрах в Україні та за кордоном з урахуванням всіх норм безпеки.


Національний мультипредметний тест буде проведений в межах двох сесій – основної (червень) та додаткової (червень-липень). Наразі підтверджено домовленості щодо проведення основної сесії НМТ у таких країнах: Австрія, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, США, Фінляндія, Франція, Чехія і Швеція. Під час додаткової сесії учасники зможуть пройти НМТ в Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Чехії.

Реєстрація на НМТ: як це зробити?

Реєстрація здійснюється на електронному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/ і триватиме до 3 травня 2023 року. Яким чином правильно зареєструватися? Читайте нашу інструкцію!

  • Зайдіть на сайт, відшукайте відповідний сервіс для учасників НМТ-2023 та внесіть свої особисті дані
  • Завантажте сканкопії необхідних для реєстрації документів
  • Підтвердіть ваш запит на участь та надійшліть інформацію на обробку до регіонального центру
  • Сформуйте актуальний Сертифікат НМТ 2023 року

Перелік документів необхідних для реєстрації:

паспорт або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
• довідка з місця навчання, яка підтверджує, що ви завершуєте здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році, або свідоцтво про повну загальну середню освіту;
• картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків

До уваги вступників! Приймальна комісія Київського інституту бізнесу та технологій активно підтримує кожного потенційного вступника та надає безкоштовні консультації щодо реєстрації на Національний мультипредметний тест!

Якщо ви відчуваєте складнощі із виконанням алгоритму реєстрації чи сумніваєтесь у правильності зібраного переліку документів, телефонуйте нам за номером +380(50)-341-42-42 чи пишіть листи на електронну адресу vstup@kibit.edu.ua.