Управлінці нової генерації: отримуємо професію менеджера в Вінницькій філії коледжу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУправлінці нової генерації: отримуємо професію менеджера в Вінницькій філії коледжу КІБіТ

Вінниця – великий обласний центр, де сьогодні активно розвивається приватне підприємництво. Компанії міста відчувають гостру нестачу управлінських кадрів, які можуть зробити їх роботу більш ефективною, успішною і, звичайно ж, прибутковою. Саме тому Вінницька філія Економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій оголошує набір слухачів на інноваційну освітню програму «Операційний менеджмент». У чому ж полягає актуальність професії менеджера в Вінниці в Київському інституті бізнесу та технологій?

Тренди бізнес-навчання: що повинен знати і вміти сучасний регіональний менеджер

фото менеджмент Винница1Починаючи з 90-х років ХХ століття, в словниковому запасі українців міцно засіло слово «менеджер», яким позначали співробітників, відповідальних за будь-який процес – «менеджер з продажу», «консалтинг-менеджер» і т.д. У менеджерах відчуває потребу будь-яка компанія, проте варто заздалегідь визначити коло передбачуваних обов’язків: чи буде співробітник просто працювати з документами та варити каву або ж зуміє побудувати успішну кар’єру управлінця.

Що ж таке справжній менеджмент? Професія у Вінниці, як і в будь-якому іншому українському місті, визначається не красивою назвою, а конкретними вміннями і навичками потенційного співробітника. Кваліфікований керівник повинен вміти організувати робочий процес, налагодити комунікацію з клієнтами та партнерами, виконати замовлення в чітко встановлені терміни і т.д.

Однак в сучасному бізнесі, коли рівень конкуренції досить високий, компаніям часто потрібно приймати досить креативні рішення і застосовувати нестандартні методи для вирішення поставлених завдань.  А для цього потрібні співробітники, які здатні випереджати час! Якими вони повинні бути? Пропонуємо вам ознайомитися з найбільш затребуваними зараз компетенціями менеджера в Вінниці:

 • Вміння оперативно виконувати роботу у великих обсягах
 • Організація виробництва в режимі «dead line»
 • Знання та володіння принципами тайм-менеджменту
 • Робота з офісними програмами і CRM-системами (Microsoft Excel, 1С, Bitrix24 і т.д.)
 • Самодисципліна, критичне мислення, здатність брати на себе відповідальність
 • Креативність, вміння знайти нестандартне рішення
 • Підготовка та проведення презентацій
 • Розуміння основ маркетингу та бренд-менеджменту
 • Уміння аналізувати і прогнозувати тенденції розвитку бізнесуфото менеджмент Винница10

Якщо сучасний фахівець хоче зробити успішну кар’єру та реалізувати свій потенціал на всі 100%, він неодмінно повинен вміти те, чого не вміють його конкуренти. Професія менеджера в Вінниці передбачає володіння широким списком компетенцій, актуальних для співробітників компаній сучасного зразка.

Освітня програма «Операційний менеджмент» в коледжі КІБіТ

Вчитися менеджменту в Вінниці можна в багатьох навчальних закладах, однак спеціальність «Менеджмент» або «Організація виробництва» передбачає стандартний набір дисциплін, затверджений Міністерством освіти і науки України. На відміну від інших освітніх установ, Економіко-технологічний коледж КІБіТ здійснює навчання на менеджера у Вінниці в рамках освітньої програми «Операційний менеджмент», яка розроблена відповідно до права автономії, наданої навчальним закладам європейською програмою «Erasmus». Протягом трьох років студенти вивчають як теоретичні, так і практичні дисципліни, пов’язані із організацією виробництва та управлінською діяльністю, в тому числі:

 • Операційний менеджмент
 • Розподіл продуктивних сил і регіональна економіка
 • Бухгалтерський облік
 • Самоменеджмент
 • Основи бізнесу
 • Економіка та фінанси підприємств
 • Основи підприємництва
 • Психологія спілкування
 • Англійська мовафото менеджмент Винница5

Навчання на менеджера у Вінниці в економіко-технологічному коледжі КІБіТ передбачає якісне формування майбутнього бізнес-ландшафту і підприємницької культури України. Ми співпрацюємо з викладачами-практиками, які мають великий досвід роботи в бізнес-структурах, тому в навчальному процесі обов’язково використовуються тільки актуальні освітні тренди.

Вчитися на менеджера у Вінниці, як і будувати кар’єру в бізнесі, можна абсолютно по-різному. Освіта в коледжі КІБіТ побудована на формуванні компетенцій, які дадуть можливість в подальшому отримувати самоосвіту і підвищувати свою кваліфікацію. Наші випускники завжди мають цілий набір необхідних навичок і якостей, серед яких:

 • Знання базових фінансових і менеджмент-дисциплін
 • Відмінне володіння бізнес-англійською
 • Робота з Microsoft Excel, 1С Bitrix24, Adobe Photoshop, Power Point тощо
 • Знання основ бізнес-планування
 • Використання інструментів Інтернет-маркетингу (Google Adwords і т.д.)
 • Відмінне розуміння сучасних бізнес-трендів

фото менеджмент Винница11Головний тренд сучасної освіти «Life long learning» (навчатися протягом усього життя). Це означає, що для побудови успішної кар’єри необхідно вчитися постійно, набуваючи все нові і нові знання. Тому навчання на менеджера у Вінниці в Економіко-технологічному коледжі, звичайно ж, є лише першим ступенем в кар’єрі майбутнього успішного менеджера чи підприємця. Після проходження практики і захисту диплома випускники коледжу отримують можливість стати студентами третього курсу Вінницького філіалу Київського інституту бізнесу та технологій і вивчати освітні програми «Підприємництво», «Менеджмент організацій», «Публічне управління та адміністрування».

Професія менеджера в Вінниці є досить актуальною та затребуваною, проте для успішного працевлаштування необхідно ще й отримати сучасне інноваційне освіту, яке дозволить відразу ж застосовувати отримані знання на практиці.

Заявку на вступ ви можете залишити в приймальні комісії за адресою: м.Вінниця, вул. Сергія Зулінского, 31/46, за телефоном: (0432) 693-262 або на сайті kibit.ua.

Якщо ви бажаєте неодмінно стати успішним сучасним управлінцем, – чекаємо вас в Економіко-технологічному коледжі КІБІТ у Вінниці!