Вчимося спілкуватися: тренінг із комунікативності в Вінницькій філії КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВчимося спілкуватися: тренінг із комунікативності в Вінницькій філії КІБіТ

trening komunikativnostiВ Вінницькій філії Київського інституту бізнесу та технологій був проведений тренінг «Організація власного простору шляхом формування комунікативних навичок у площині сучасного часу». Метою тренінгу було підвищення компетенцій в спілкуванні та взаємодії з іншими людьми, а також зняття внутрішніх бар’єрів і затисків, що заважають ефективній комунікації.

Перший день тренінгу мав назву «Налагоджування контакту» Знайомство відбувалося за допомогою клубка ниток, який допоміг не лише познайомитися, а й зрозуміти яким чином створюється комунікативна павутина  міжособистісної взаємодії.

Мозковий штурм допоміг з’ясувати особливості конструктивності  вирішення  будь-яких спірних питань за умов ефективного спілкування.

У вправі «Я-повідомлення» учасники вчилися виражати свої почуття без оцінок, невдоволення та образ. Працюючи в парах, вони відпрацьовували навички ставити відкриті запитання для отримання розгорнутої інформації.

trening kombnikativnosti 2Програма другого дня мала назву «Створення комунікативного простору». Студенти проводили аналіз ресурсів для нарощування лідерського потенціалу, напрацьовували вміння встановлювати відносини, а також використовували творчий підхід до вирішення проблемних ситуацій при спілкуванні.

Під час тренінгового заняття учасникам були запропонована низка вправ, які були спрямовані на подолання психологічних бар’єрів та підвищення самооцінки, глибшого пізнання власного внутрішнього світу, розуміння меж просторових зон людини, а також розвитку вміння слухати та формування навичок швидкого реагування.

Адміністрація ВФ КИБіТ висловлює подяку викладачу кафедри психології Горлач Наталії Русланівні за проведення цікавого та пізнавального заходу!