val

Валентина Куц

Випуск 2015 року. Спеціальність: Менеджмент організацій і адміністрування

Здобувати вищу освіту до КІБіТу я прийшла у період професійних змін в своєму житті – перейшла з посади у творчій установі до відділу кадрів Запорізької станції швидкої медичної допомоги. Робота більш цікава, масштабна і така, що потребує специфічних знань та навичок, особливо з області менеджменту та психології. Тож переді мною постала необхідність здобути вищу освіту. Тим більше, що з’явилася перспектива очолити відділ кадрів.

Київський інститут бізнесу та технологій обрала невипадково. Це особливий вищий навчальний заклад. Його вигідно відрізняє гнучкість навчального процесу, актуальність дисциплін, що вивчаються, для майбутніх фахівців,  індивідуальний підхід до кожного. КІБіТ живе турботами студентів, а студенти – життям КІБіТу.

До того ж мені імпонує сучасний стиль інституту:  актуальні сторінки в Інтернеті, де можна «підгледіти» важливу інформацію, спілкування у соцмережах, діалог з громадськістю. У КІБіТі надзвичайно дружні відносини між студентами та викладачами – відчуваєш справжню турботу про результат твого навчання:  і проінформують вчасно про заплановані заходи, і допоможуть розібратися у складних дисциплінах.

Як начальник відділу кадрів організації, у якій понад 1200 співробітників, я розумію, що кадри вирішують усе. А цей ВНЗ має найкращі кадри. Тож, без сумніву, у КІБіТа – велике майбутнє!