maximen

Наталя Максименко

Випуск 2015 року. Спеціальність: Фінанси та кредит

Ввірений мені супермаркет повинен мати високі показники, тож я повинна бути фахівцем  широкого профілю і високого професійного рівня, мати фундаментальні знання в певних галузях. Ми працюємо і з товаром, і з документами, і з людьми. Практичний досвід, який дає робота, звичайно, нічим не можна замінити, але все ж свого часу почала відчуватися недостатність деяких специфічних знань – з бухгалтерського обліку, товарознавства, психології…

Тому я вирішила вступити на заочне відділення Запорізької філії Київського інституту бізнесу та технологій на спеціальність «Фінанси та кредит». Я завжди мріяла здобути якісну вищу освіту і задоволена, що КІБіТ дав мені потрібні знання.

Увесь час я чудово поєднувала роботу та навчання, викладачі завжди йшли назустріч щодо термінів виконання робіт, складання іспитів. У КІБіТі дійсно людське ставлення до студентів!

Починала я працювати в нашій компанії звичайним продавцем, потім стала заступником керівника. Сьогодні впевнено обіймаю посаду керівника супермаркету мережі АТБ.

Хоч і кажуть, що важко в навчанні, легко в бою – мене навчання не обтяжувало. У бою ж дійсно легко! Як керівник магазину, я пильную за його рейтингом: разом з моєю командою роблю аналіз прибутку та готую заходи щодо його зростання, аналізую нестачу. Коли керуєш  великим підприємством, важливо бути профі в усьому: чи то в обліку товарів, чи то у справі розв’язання конфліктів в колективі.  Дякуючи КІБіТові, всі ці навички у мене тепер є!