ohlom

Юлія Охламова

Випуск 2012 року. Спеціальність: Менеджмент організацій і адміністрування

КІБіТ став першою і дуже важливою сходинкою в моїй стрімкій кар’єрі. Тож, обираючи ВНЗ, я справді влучила «у десятку». Знайомі, що вже вчилися в цьому інституті, рекомендували його як найкращий учбовий заклад, який дає якісні знання, а не просто обмінює диплом на гроші. У цьому також я бачу «столичність» і провідне положення КІБіТу серед інших ВНЗ.

Безперечно, вирішальну роль у тому, що я була зарахована до престижного американського вишу, зіграв саме диплом КІБіТу. За кордоном в першу чергу дивляться на категорію та «столичність» вищого навчального закладу, а вже потім оцінюють знання та вміння абітурієнта.

Під час навчання в КІБІТі я отримала пропозицію з Бостона (США) обійняти посаду провідного менеджера в сфері просування комп’ютерних технологій та інновацій. Захистила (вдало!) диплом бакалавра і поїхала до Сполучених Штатів, де працювала на фірмі Honeywell. Спочатку – менеджером з просування (у підпорядкуванні в мене було 350 чоловік). За три роки кар’єра стрімко пішла вгору – я стала начальником економічного антикризового департаменту і мала у підпорядкуванні вже близько 3000 працівників у різних штатах.

Знання, що були отримані в КІБіТі, регулярно застосовувалися на керівній посаді на практиці. Але головне, що я винесла зі стін інституту – це вміння знаходити інформацію з необхідної тематки, викладати її лаконічно і зрозуміло. Також КІБіТ навчив мене швидко приймати рішення під час неординарних ситуацій. Моя професійна діяльність неодноразово вимагала від мене цих навичок.

Сесії я сприймала як такі собі особистісні випробування. На іспитах перевіряла сама себе, доводила, що отримала необхідні знання, не змарнувала дорогоцінний час.

Важливо, я думаю, не те, чи ти вчишся за власний кошт, чи за рахунок держави, а те, як сильно ти прагнеш оволодіти знаннями, корисними для обраної професії.