Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВідзначаємо День екскурсовода: студенти Вінницької філії коледжу КІБІТ в краєзнавчому музеї

Міжнародний день екскурсовода, який пройшов 21 лютого, студенти Вінницької філії економіко-технологічного коледжу КІБіТ вирішили відзначити відповідним чином – відвідати Вінницький обласний краєзнавчий музей. Учасниками екскурсійного походу стали студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа і страхування» та «Комп’ютерна інженерія».

Вже при вході в музей студенти були приємно вражені його розмірами, а велика кількість екскурсійних зал та експонатів, які в них знаходилися, привела їх у справжнє захоплення. Хлопці та дівчата із задоволенням прослухали екскурсію про історію Вінницького краю, під час якої вони дізналися також багато інформації про географічні особливості Вінниці.

vinnica ekskursii1

Деякі студенти відвідували музей не в перший раз і були приємно здивовані поповненням колекції музею експонатами, пов’язаними з сучасністю, а також появою картинної галереї, стенду з монетами та зали з вишиванками.

По закінченню екскурсії студенти вирішили не розходитися та відвідали в центрі міста кафе з характерною назвою «Пиріжкова», де спробували місцеву кухню та зробили свій настрій ще кращим.

Адміністрація Вінницької філії вітає наших допитливих студентів з Днем екскурсовода та бажає їм прослухати в своєму житті якомога більше екскурсій!