Студенти Вінницької філії КІБіТ в музеї воїнів-афганців

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїСтуденти Вінницької філії КІБіТ в музеї воїнів-афганців

Вінниця є не лише обласним, але й культурно-історичним центром України, в якому відбувалися історичні події загальнодержавного значення. Тому студенти Вінницької філії КІБіТ проводять свої заняття приємно і цікаво – в процесі відвідування історичних музеїв та культурних пам’яток.

Цього разу студенти відвідали музей воїнів-афганців. Музей був створений з нагоди четвертої річниці виведення військ з території Афганістану. Студенти ВФ КІБіТ познайомилися з експозицією музею, відвідавши п’ять оглядових залів, в яких розташовуються особисті речі загиблих, фотографії, листи рідним, зброя, військове спорядження. Так само в музеї хлопці побачили афганські грошові одиниці та книжки афганською мовою.