Стипендія для кращих

У КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ БІЗНЕСУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

Успішний та старанний студент заслуговує гідної оцінки своїх зусиль, а що є кращою винагородою, ніж стипендія? Адміністрацією Київського інституту бізнесу та технологій та Фондом випускників у 2017 році був заснований стипендіальний фонд, який покликаний обирати найкращих студентів та призначати їм стипендію.

Хто може стати стипендіантом?

Студент Інституту або економіко-технологічного коледжу КІБіТ, який розкриває на 100% свій потенціал і прагне стати кращим серед кращих.

Якими є критерії відбору?

Потрібно бути успішним у навчанні (середній бал не нижче 4,5) та активним у громадському житті. Співпрацюй із Студентською Радою, приймай участь у заходах КІБіТ, і це не залишиться непоміченим!

Хто призначає стипендію?

Київський інститут бізнесу та технологій сповідує принципи інституціоналізму та демократії. Саме тому до складу Комісії із призначення стипендії входять: викладачі, представники адміністрації, голова Фонду випускників, голова Студентської Ради.

Як проходить конкурс?

Раз на рік Комісія збирається на засідання аби розглянути кандидатури претендентів. Оцінюючи успіхи у навчанні, представники Комісії також вислуховують відгуки викладачів щодо інтелектуального потенціалу та практичних навичок студентів. Під час другого етапу конкурсу Комісія аналізує результати участі студентів у громадських заходах КІБіТ. Третій етап – відбір стипендіантів шляхом відкритого голосування.

Шукаєш мотивацію до розвитку?
Стипендія КІБіТ вже чекає на тебе!

Юлія охламова

Факультет менеджменту

КІБіТ став першою і дуже важливою сходинкою в моїй стрімкій кар’єрі. Знайомі, що вже вчилися в цьому інституті, рекомендували його як найкращий освітній заклад, який дає якісні знання. Під час навчання в КІБіТі я отримала пропозицію з Бостона (США) обійняти посаду провідного менеджера в сфері просування комп’ютерних технологій та інновацій.

Ганна Колесникова

факультет економіки

Навчання в КІБІТ дозволило мені по-новому подивитися на тенденції розвитку економіки та оцінити свій власний потенціал і професійні можливості. Саме такі компетенції має надавати сучасний освітній заклад. Я очолюю відділ планування ООО ”ДТЕК СЕРВІС” і займаюсь підбором кадрів для нашого підприємства. Залюбки запрошую на роботу випускників КІБІТ, адже впевнена в їхніх знаннях та кваліфікації.

Олександр Петросян

програма підприємництво

Дружня атмосфера та цікаві формати навчання у формі діалогів, дискусій та презентацій захопили мене з перших днів перебування на навчанні. А ще ми з нетерпінням чекали на святкові дні — костюмовані вечірки, пісні, веселощі та сміх, який лунав коридорами КІБІТу! А наші мандрівки вихідними! Ліс, гори, природа та багаття у колі друзів. А як забути наші спільні відвідування театрів, кіно, боулінгу та концерти? У всіх нас залишилися супер спогади.

Наші бізнес-партнери

Стипендія від бізнесу

КІБіТ оголошує про проведення конкурсу серед молодих і талановитих абітурієнтів. Кращі отримають стипендію від бізнесу.
Завдання КІБіТ - підтримка цілеспрямованих студентів, які поділяють принципи сталого розвитку і прагнуть отримати нові знання і практичний досвід в обраній області.
Конкурс покликаний сприяти впровадженню змін, що носять соціальний характер, і розвитку лідерських навичок для роботи з українським бізнесом.
Донорами стіпендіі є провідні компанії України, КІБІТ і фонд випускників школи бізнесу.

Відбіркові тури для отримання стипендії

Київський інститут бізнесу та технологій пропонує стипендію кращим студентам бакалаврату. Щороку абітурієнти можуть отримати стипендію від бізнесу, інституту і фонду випускників. У стипендіальній програмі беруть участь такі освітні програми бакалаврату: Підприємництво, Цифрова економіка, Психологія бізнесу.

Інститут проводить відбіркові тури.Для участі у заході потрібно зареєструватися заповнивши форму на сайті.

Стипендію отримають майбутні студенти, які зайняли високі місця у відбірковому рейтингу.

Кампуси

Київ

провулок Зоряний 1/5

Житомир

вул. Комерційна, 2

Вінниця

вул. Сергія Зулінського, 31/46

Умань

провулок Тихий, 2

Ваше ім'я

Контактний телефон

Бронь місця вас ні до чого не зобов'язує. Після реєстрації ми зателефонуємо вам, щоб розповісти деталі і відповісти на виниклі питання.