Що стало початком нашого життя? Дебати з біології у Вінницькій філії КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЩо стало початком нашого життя? Дебати з біології у Вінницькій філії КІБіТ

Всіх людей цікавить питання: «Хто ми?» і «Звідки ми взялися?». А хіба можуть розумні та кмітливі студенти Вінніцької філії КІБіТ залишитися осторонь і не сформувати власної думки? І одного зимового дня хлопці та дівчата влаштували на парі із біології дебати, де кожен із учасників обґрунтовував власне бачення проблеми походження живого на планеті Земля. Релігія, наука, космологія, яких тільки точок зору і думок ми не вислухали від наших студентів! В результаті майбутні фахівці здобули цінне вміння – вести дискусію на рівні, яка передбачає прийняття та аналіз аргументів співрозмовника. А хіба сучасний бізнес не будується на навичках комунікації?