Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЩе кілько кроків до історії…Студенти Вінницької філії КІБіТ відвідали храм капуцинів

Для формування системного мислення недостатньо одних лише сучасних знань. Жодна наука, окрім історії, не навчить нас орієнтуватися в часі, розташовуючи події за хронологією. І саме тому студенти Вінницької філії Київського інституту бізнесу та технологій регулярно відвідують історичні пам’ятки та музеї.

Сьогодні хлопці та дівчата познайомилися із дивовижною архітектурою храму Пресвятої Діви Марії Ангельської, побудованому у стилі тосканського бароко. Собор тривалий час належав католицькому ордену капуцинів, які відомі не лише своєю просвітницько-релігійною діяльністю, але і як винахідники відомого у всьому світі кавового напою «капучино». І саме на території собору, де діяв чоловічий монастир, збереглася система катакомб, територіальне розташування якої вздовж сучасної вулиці Соборної та у бік вулиці Монастирської.

Екскурсанти змогли здійснити прогулянку катакомбами, глибина яких сягає 12 метрів, і настільки широкими, що в свій час ними могли розминутися двоє кінних екіпажів. Позитивно вражені масштабністю підземних шляхів, студенти Вінницької філії КІБіТ змогли оцінити стратегічне мислення та запасливість капуцинів (недарма монастир міг виносити довготривалі осади) і ще раз переконалися у необхідності думати про майбутнє (чим часто нехтує сучасне покоління.

Занурившись до атмосфери старовини, юні відвідувачі зрозуміли, наскільки поряд йдуть історія та сучасність, і наскільки уроки історії можуть бути пов’язаними із сьогоденням.