Андрій Канигін «Я і сестра обрали «Підприємництво» тому що ми повинні успадкувати приватне підприємство нашого батька»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниАндрій Канигін «Я і сестра обрали «Підприємництво» тому що ми повинні успадкувати приватне підприємство нашого батька»

interviu pervokursnik1Хвилюючий момент зустрічі з Інститутом … Кожен першокурсник призначив цю зустріч, виходячи зі своїх прагнень, бажань та обставин. Про причини, що спонукали зупинити свій вибір на КІБіТ, і як відбувався його вступ, нам розповів студент першого курсу освітньої програми «Підприємництво» Андрій Канигін.

Отже, Ви – студент. Які відчуття маєте при цьому?

Маю відчуття, що я йду до своєї заповітної мети. Я вчуся, щоб в майбутньому використовувати це в процесі управління загальною фірмою нашої родини, тобто буду вчитися для себе, за інтересом. Бажаю навчитися всьому та стати кваліфікованим фахівцем.

Розкажіть, що вплинуло на вибір Вашої майбутньої спеціальності. Коли саме Ви вирішили, що будете підприємцем?

Була задумка ще в класі сьомому-восьмому вступити до коледжу на спеціальність (тим самим заощадити рік), що б навчитися професії в максимально короткий проміжок часу. Ще у восьмому класі я знав, що в коледжі є спеціальність «Менеджмент» (в перекладі управління), і що йде розгалуження на підприємництво та адміністрування. Я і сестра (у Андрія є сестра Вероніка, його одногрупниця та соратниця – ред.) обрали «Підприємництво» тому що ми повинні успадкувати приватне підприємство нашого батька. Компанія виробляє ярлики та етикетки – вироби із тканини для більшості брендів в Україні.

Чому Ви обрали саме КІБіТ?

Одна із переваг – знаходиться дуже близько до дому. Основна причина – коли ми обирали навчальний заклад і приїхали на другу співбесіду, нам дуже сподобалися приємні викладачі та ректор, а також нове та сучасне обладнання. Загалом, відрізняється від школи – все дуже класно.

Вступна кампанія 2017 характеризувалася великою кількістю технічних проблем. Чи відчули  Ви їх «на власній шкурі»?

Ми вступали із коледжу і, думаю, нам було вступити найлегше. Документи були в КІБіТ, нам не треба було займатися їхньою подачею, там вже лежала наша особиста справа. Тобто було набагато легше, ніж після 11 класу школи. Я знаю, що в цьому році було дуже важко здати ЗНО. Були дуже каверзні питання, особливо з української мови та літератури, складати було досить складно. Коледж полегшив вступ, проблем практично не було. Ми закінчили перший курс, здали ЗНО, а потім просто донесли деякі документи та написали заяву.

«Очікую стати фахівцем і вивчитися, що б був багаж знань …»

interviu pervokursnikjpg

Поділіться вашими враженнями від Інституту, що Вас найбільше привернуло та зацікавило?

Привернуло, що викладачі, на відміну від школи, все справедливо оцінюють, тому з’являється інтерес до навчання. До цього ми із сестрою вчилися в ліцеї, але в коледжі набагато більше зацікавленості та розуміння з точки зору: «Як ми будемо це все застосовувати?». За рік навчання ми дізналися набагато більше, ніж в школі. Ще сподобалося, що доступні комп’ютери та проектори, це дуже полегшує навчання.

Ви встигли з кимось познайомитися з ваших колег-першокурсників або із студентами старших курсів?

За минулий рік з’явилося багато знайомих, з коледжу перейшли до Інституту 15-20 чоловік, з усіма цими людьми я знайомий. Що стосується нових студентів, які прийшли після 11 класу, ми бачилися лише 1 вересня (бесіда відбувалася 3 вересня 2017 року – ред.), та ще не встигли познайомитися. Думаю за цей найближчий тиждень ми зможемо дізнатися більше один про одного.

Вас поінформували про існування Студентської Ради – органу самоврядування студентів, в якому Ви можете прийняти участь або просто вносити наявні у Вас пропозиції із навчання та проведення вільного часу?

У коледжі я знав про діяльність Студради, але її засідання були більше призначені для старост та їхніх заступників, які потім інформували нас про питання, які там піднімаються. Однак пару раз на рік у них були відкриті засідання «для всіх» (студентів, як інституту, так і коледжу), коли всі могли видати свої бажання, і тоді я брав участь – у нас запитували наші побажання, і ми ділилися, що б хотіли побачити. Вважаю, що в Студентській Раді повинні брати участь всі, хто зацікавлені (може 5-10 чоловік з групи), що б бути більш інформованими про події КІБІТ.

predprinimatelЧого Ви очікуєте від цих чотирьох-п’яти років навчання в Київському інституті бізнесу та технологій?

Очікую стати фахівцем та вивчитися, що б був багаж знань, який потім можна було б застосувати на роботі, тобто на практиці, Що б це було не тільки в теорії, а знайшло своє застосування та приносило користь.

Ви вже грунтовно підготувалися до навчання – купили зошити для конспектів, ручки, переустановили Вінду (що б не заважала роботі комп’ютера)?

Так, підготувався. Windows ще не перевстановив, але канцелярське приладдя купив, і для навчання все готово.

Опишіть трьома словами Ваш настрій перед початком студентського життя.

Позитивно бойовий настрій.

Андрей Каныгин «Я и сестра выбрали «Предпринимательство» потому что мы должны унаследовать частное предприятие нашего отца».

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниАндрій Канигін «Я і сестра обрали «Підприємництво» тому що ми повинні успадкувати приватне підприємство нашого батька»

interviu pervokursnik1Волнующий момент встречи с Институтом…Каждый первокурсник назначил эту встречу, исходя из своих стремлений, желаний и обстоятельств. О причинах, побудивших остановить свой выбор на КИБиТ, и как происходило его поступление, нам рассказал студент первого курса образовательной программы «Предпринимательство» Андрей Каныгин.  

Итак, Вы – студент. Какие ощущения испытываете при этом?

Испытываю ощущение, что я иду к своей заветной цели. Я учусь, что бы в будущем это использовать в процессе управления общей фирмой нашей семьи, то есть буду учиться для себя, по интересу. Желаю научиться всему и стать квалифицированным специалистом.

Расскажите, что повлияло на выбор Вашей будущей специальности. Когда именно Вы решили, что будете  предпринимателем?

Была задумка ещё в классе седьмом-восьмом поступить в колледж на специальность (тем самым сэкономить год) что бы обучиться профессии в максимально короткий промежуток времени. Ещё в восьмом классе я знал, что в колледже есть специальность «Менеджмент» (в переводе управление), и что идёт разветвление на предпринимательство и администрирование. Я и сестра (у Андрея есть сестра Вероника, его одногруппница и соратница – ред.) выбрали «Предпринимательство» потому что мы должны унаследовать частное предприятие нашего отца. Компания производит ярлыки и этикетки – пошивочные изделия для большинства брендов в Украине.

Почему Вы выбрали именно КИБиТ?

Одно из преимуществ – очень близко находится к дому. Основная – когда мы выбирали учебное заведение и приехали на второе собеседование, нам очень понравились приятные преподаватели и ректор, а также новое  и современное оборудование. В общем, отличается от школы – очень всё классно.

Вступительная кампания 2017 характеризовалась большим количеством технических проблем. Испытали ли Вы их «на собственной шкуре»?

Мы поступали из колледжа и, думаю, нам было поступить легче всего. Документы были в КИБиТ, нам не надо было заниматься их подачей. Там уже лежало наше личное дело, То есть было гораздо легче, чем после 11 класса школы. Я знаю, что в этом году было очень трудно сдать ЗНО. Были очень каверзные вопросы, особенно по украинскому языку и литературе, сдавать было довольно сложно. Колледж облегчил поступление, проблем практически не было. Мы закончили первый курс, сдали ЗНО, а потом просто донесли некоторые документы и написали заявление.

«Ожидаю стать специалистом и выучиться, что бы был багаж знаний…»

interviu pervokursnikjpg

Поделитесь вашими впечатлениями от Института, что Вас больше всего привлекло и заинтересовало?

Привлекло, что преподаватели, в отличие от школы, всё справедливо оценивают, поэтому к учёбе появляется интерес. До этого мы с сестрой учились в лицее, но в колледже гораздо больше заинтересованности и понимания с точки зрения: «Как мы будем это всё применять?». За год учёбы мы узнали гораздо больше, чем в школе. Ещё понравилось, что доступны компьютеры и проекторы, это очень облегчает обучение.

Вы успели с кем-то познакомиться из ваших коллег-первокурсников или со студентами старших курсов?

За прошлый год появилось много знакомых, из колледжа перешли в Инстиут 15-20 человек, со всеми этими людьми я знаком. Что касается новых студентов, которые пришли после 11 класса, мы виделись только 1 сентября (беседа происходила 3 сентября 2017 года – ред.), и ещё не успели познакомиться. Думаю, за эту ближайшую неделю мы сможем узнать друг друга поближе.

Вас проинформировали о существовании Студенческого Совета – органа самоуправления студентов, в котором Вы можете принять участие или просто вносить имеющиеся у Вас предложения по учёбе и проведению свободного времени?

В колледже я знал о деятельности  Студсовета, но его заседания были больше предназначены для старост и их заместителей, которые потом информировали нас о поднимаемых там вопросах. Однако пару раз в год у них были открытые заседания «для всех» (студентов, как института, так и колледжа), когда все могли выдать свои желания, и тогда я принимал участие – у нас спрашивали наши пожелания, и мы делились, чего бы хотели видеть. Считаю, что в Студенческом Совете должны принимать участие все, кто заинтересованы (может 5-10 человек из группы), что бы быть более информированными о событиях КИБиТ.

Чего Вы ожидаете этих четырёх-пяти лет учёбы в Киевском институте бизнеса и технологий?

Ожидаю стать специалистом и выучиться, что бы был багаж знаний, который потом можно было бы применить на работе, то есть на практике, Что бы это было не только в теории, а нашло своё применение и приносило пользу.

Вы уже основательно подготовились к учёбе – купили тетради для конспектов, ручки, переустановили Винду (что б не мешала работе компьютера)?

Да, подготовился. Windows ещё не переустановил, но канцелярские принадлежности купил, и для учёбы всё готово.

Опишите тремя словами Ваше настроение перед началом студенческой жизни.

Позитивно боевое настроение.

https://ahoj.stikesalifah.ac.id/pages/slot-depo-5000/http://ahoj.stikesalifah.ac.id/dana-resmi/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/slot-dana-depo10k/https://mata.pulaumorotaikab.go.id/public/images/file/1711212514temp.htmlhttps://mata.pulaumorotaikab.go.id/public/images/avatar/1710788275avatar.htmlhttps://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://ahoj.stikesalifah.ac.id/demo/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://seer.anafe.org.br/pages/akun-pro-kamboja/https://sipusli.mojokertokab.go.id/upload/~/akun-pro-kamboja/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/products/mpo/https://siduta.dukcapil.baritoselatankab.go.id/assets/idn/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-gacor/https://revistas.uia.ac.cr/pages/products/sigmaslot/https://disbudpar.padanglawasutarakab.go.id/assets/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/pt2/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/docs/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-pulsa/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/Assets/https://revistas.uroosevelt.edu.pe/public/https://apiv2.umkendari.ac.id/https://revista.farol.edu.br/uploads/https://ejournal.aibpmjournals.com/classes/