Здобуваємо  практичні навички! Кілька слів про практику студентів Вінницької філії КІБіТ …

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЗдобуваємо  практичні навички! Кілька слів про практику студентів Вінницької філії КІБіТ …

Головною перевагою Київського інституту бізнесу та технологій як інноваційного навчального закладу є ефективна та продуктивна практика як запорука подальшого успішного працевлаштування. Навчальний процес Вінницької філії КІБіТ підтверджує генеральну стратегію Інституту та забезпечує своїх студентів практикою не тільки на старших курсах, але і в рамках навчального процесу.

Наскільки цікавіше вивчати медичну психологію не в аудиторії, а на практиці в клінічних установах! В рамках співпраці ВФ КІБіТ з Військово-медичним клінічним центром, студенти провели практичне заняття з дисципліни «Анатомія і психофізіології центральної нервової системи» на території центру, використовуючи при цьому цифрові технології.

Метою адміністрація Вінницької філії КІБіТ є оптимальна кореляція теорії та практики, яка буде досягатися шляхом розширення переліку компаній, підприємств і організацій, які співпрацюють з інститутом.