Відвідування студентами ВФ КІБіТ Вінницького хлібного заводу

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВідвідування студентами ВФ КІБіТ Вінницького хлібного заводу

vinnica hlebzavodПіднятися ні світ, ні зоря, і бути вже о 7:30 на прохідний хлібзаводу – важке випробування для студентської мотивації, особливо якщо врахувати, що о 9:30 їм потрібно було бути на парах і прожити звичайний трудовий день. Однак студенти Вінницької філії  КІБіТ (як коледжу, так і інституту), рішуче відкинули спокусу поспати на дві години довше і побажали познайомитися із процесом виробництва хлібобулочних виробів, про що ні секунди не пошкодували.

Завод «Вінницяхліб» був заснований в 1933 році. З тих пір він зазнав значної модернізації, проте як і раніше функціонує та обслуговує продуктові потреби міста і області.

Екскурсія розпочалася із переодягання в спецодяг і миття рук, що цілком природно, враховуючи особливості виробленої на заводі продукції.

Студенти відвідали три цехи. У першому з них вони мали змогу спостерігати процес випічки здобної булки, батони і білого хліба. Познайомитися з аналогічним процесом у цеху, де роблять чорний і бородинський хліб, екскурсійній групі не вдалося тому, що цех працює вночі і під стандартний «екскурсійний маршрут» не потрапляє.

Найбільший інтерес у юних відвідувачів викликав цех із випічки солодощів. Студенти змогли не тільки подивитися, як виготовляється печиво, північні пряники та інші солодощі, а й помацати їх попередньо вимитими руками.

Після випічки хлібобулочний виріб обов’язково має охолодитися, а як саме це відбувається, студенти змогли спостерігати в охолоджуючому цеху.

Відвідувачів вразив відсоток ручної роботи в процесі виробництва – шматочки яблука або мак викладається в тісто не машиною, а робітницями. Багато жінок працюють на заводі близько 30 років, і йти не планують. Студенти дізналися, яка складною і відповідальною працею є випічка хліб, і вже не дивувалися, чому він стільки коштує.

В кінці екскурсії всім учасникам вручили круасан з шоколадом і здобні булочки з маком, що стало відмінним сніданком перед парами