Вступаємо на спеціальність фінанси у Вінниці! Навчання в КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступаємо на спеціальність фінанси у Вінниці! Навчання в КІБіТ

Фінансові спеціальності користуються в Україні великим попитом. Особливу популярність професія набуває в наш час, коли правильний перерозподіл грошових коштів значним чином допомагає заощадити на витратах, як в бізнесі, так і в особистому житті. Тому саме з метою випуску кваліфікованих кадрів Київський інститут бізнесу та технологій здійснює навчання фінансам у Вінниці і щорічно в рамках діяльності своєї філії проводить набір студентів на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Як відбувається навчання фінансистів у Вінниці

financi vinnica vuz5Навчання на економічних спеціальностях не можна назвати легким ділом, але в той же час воно є настільки цікавим, що студент швидко забуває про всі складнощі. Щоб отримати диплом бакалавра економіки, студенти вчаться чотири роки, на протязі яких вивчають загальноосвітні та профільні предмети. На першому курсі пріоритетними є дисципліни загальноосвітнього блоку ( «Філософія», «Ділова українська мова», «Вища математика», «Історія української культури» і т.д.), покликані сформувати світогляд студента. Починаючи з другого курсу, на спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» в Вінниці вивчаються профільні предмети. Якщо на другому курсі викладаються переважно базові нормативні дисципліни ( «Економічна теорія», «Статистика», «Економічний аналіз», «Економіка і фінанси підприємств» і т.д.), то вже на старших курсах майбутні представники професії фінансиста у Вінниці вивчають спеціалізовані предмети, що орієнтують випускника на роботу в бізнес-секторі:

• Ціноутворення
  • Інвестування
  • Гроші та кредит
  • Бізнес-планування
  • Прогнозування і макроекономічне планування
  • Фінансовий ринок
  • Бюджетна система
  • Банківська система і банківські операції
  • Національна економіка
  • Міжнародні фінанси
  • Інформаційні системи в менеджменті та фінансових організаціях

financi vinnica vuz3Викладацький склад навчального закладу складається виключно з практиків, що мають роботу в бізнес-сфері. У процесі навчання фінансів у Вінницькій філії КІБіТ у викладанні використовуються наступні інноваційні методики:

• Метод кейсів (вирішення проблемних завдань)
  • Оцінка балансу організації на прикладі реальних підприємств
  • Робота над проектами
  • Участь у фокус-групах

З точки зору різноплановості навчального процесу Вінницькій філії КІБІТ також є що запропонувати своїм абітурієнтам. Крім навчання на спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» в КІБіТ (Вінниця) проводиться набір студентів на освітню програму «Корпоративні фінанси», де випускаються бакалаври у сфері управління фінансовими активами великих компаній.

«Фінанси, банківська справа і страхування» в ВФ КІБІТ: майбутні професії випускників

Розвиток регіональної економіки є одним із пріоритетних напрямків, тому навчання на фінансиста у Вінниці є особливо актуальним, адже область завжди потребує кваліфікованих кадрів. Однак для фахівця сучасного зразка недостатньо мати базові економічні знання, до цього потрібно докласти знання корпоративного програмного забезпечення, володіння англійською мовою, вміння працювати в команді та багато інших

financi vinnica vuz2Якщо ви житель Вінницької області, і бажаєте отримати сучасну економічну освіту, це бажання легко здійснити. Київський інститут бізнесу та технологій позиціонує себе в якості сучасного інноваційного навчального закладу, тому після закінчення навчання у Вінниці випускник КІБіТ буде володіти всіма необхідними для сучасного бізнесу компетенціями:

• Знання міжнародних стандартів фінансової звітності
  • Володіння англійською мовою
  • Вміння бути членом команди
  • Здатність приймати ризикові рішення
  • Знання корпоративних комп’ютерних програм (1С, M.E.Doc, Exсel і т.д.)
  • Вміння працювати в режимі «dead line»

Знання та компетенції випускника спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Вінницької філії КІБіТ істотно розширюють спектр посад, які він може зайняти після закінчення ВУЗу. Випускники закладу зможуть працювати на таких посадах:financi vinnica vuz4

• Бухгалтер
  • Економіст банківських установ, організацій, підприємств різних форм власності
  • Економіст фінансових установ. організацій, підприємств різних форм власності
  • Економіст страхової компанії
  • Менеджер зі страхування
  • Спеціаліст з питань фінансів на державному підприємстві
  • Фінансовий менеджер

Якщо мова йде про навчання в ВФ КІБІТ, відповідь на головне питання: «Спеціальність фінанси – де ж можна працювати в Вінниці?» випускник отримує на протязі одного дня, рівно стільки часу потрібно, що б отримати направлення на практику, яка потім перетворюється на місце роботи. Наші студенти практикуються на наступних підприємствах:

• Альфа Банк
  • УкрСиббанк
  • Державний ощадний України
  • Райффайзен Банк Аваль
  • Торгова мережа Аргон
  • Томашпільводоканал
  • Вінницьке обласне підприємство автобусних станцій
  • Вінницяхліб
  • Страхова компанія «Провідна»
  • Агрофірма «Світанок»

Бажаєте опанувати професію фінансиста у Вінниці? Вітаємо із правильним рішення, адже фінансова грамотність – важлива компетенція для сучасної людини, тому багато молодих людей прагнуть пов’язати своє майбутнє саме економікою. Якщо ви вирішили стати одним із них, звертайтеся до нашої приймальної комісії за адресою м.Вінницявул. Сергія Зулінского, 31 або телефонуйте за номером (0432)693262. Співробітники Інституту детально розкажуть вам, як відбувається процес навчання професії фінансиста у Вінниці, та проконсультують із приводу правил прийому. Вступайте до КІБіТ і ми допоможемо реалізувати ваші фінансові плани!