Київський інститут бізнесу та технологійПодіїКонструктивний діалог із керівництвом! Студенти Вінницької філії КІБіТ зустрілися із ректором

Навчальний процес у Київському інституті бізнесу та технологій передбачає активну участь студентів у його організації. В кінці кожного семестру в КІБіТ проводиться опитування із метою складання особистісного рейтингу викладачів, а також використовуються різноманітні оцінювання та анкетування. Іншою формою діалогу студентів та адміністрації можуть бути зустрічі у форматі лекцій та дискусій, коли можна здійснити активний обмін думками.

Дуже плідно та конструктивно пройшов візит ректора Київського інституту бізнесу та технологій Олени В’ячеславівни Яковлевої до Вінницької філії, де відбулася зустріч із викладачами та студентами. Хлопці та дівчата отримали можливість поставити різноманітні питання щодо навчання, науки, дозвілля, а також отримати вичерпну інформацію щодо інноваційної стратегії розвитку КІБіТ.

Сторони залишилися задоволеними результатами зустрічі, зокрема Олена В’ячеславівна відмітила: «Зустріч з студентами, питання, побажання та спілкування з колегами надихають на нові звершення. Ми найкращі!»

Вінницька філія КІБіТ щиро дякує пані ректору за візит та спілкування та сподівається на подальші зустрічі у майбутньому!