КІБіТ вчить кризовим переговорам

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКІБіТ вчить кризовим переговорам

Ключ до порозуміння це самовладання та управління стресом.

Вадим Рахліс

 

Колежани та студенти Київського інституту бізнесу та технологій стали учасниками неймовірно цікавої гостьової лекції «Важелі впливу та переконання опонента у кризових переговорах. Авторська методологія та практика» від професійного переговорника, сертифікованого медіатора Євросоюзу та члена Професійної асоціації медіаторів, кандидата педагогічних наук Вадима Рахліса. Наш спікер має чималу міжнародну практику переговорника, він – організатор та викладач Першої дитячої мобільної групи переговірників та Першої групи кризових переговірників Національної поліції України, засновник Першої міжнародної та міждисциплінарної програми «Переговори та вирішення конфліктів», засновник та генеральний директор Навчального Центру «Бюро Переговорів», Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів, автор низки проєктів («Розговорити та Домовитися», «Розговорити та Знешкодити»).

Ми дізнались про характеристики (уважність, пам’ять, спостережливість, аналітичне мислення, емпатія, впевненість, результативність, вміння ставити питання і чути) та навички (спілкування, емоційний інтелект, терпіння, стратегічне мислення, адаптивність, рішучість), харизму (привабливість і життєві сили, воля у досягненні мети, бачення перспективи) і дії (провокаційна й образна) переговорника. Ми навчились технологіям будови питань, ставити закриті та відкриті, ситуативні й альтернативні питання. Ми почули різні сценарії застосування та попрактикувались у методі  Едварда де Боно («Шість капелюхів мислення»). Нам розкрили важелі впливу на опонента (позитивні/ негативні), презентували «винні тюльпани» та різні школи переговорів (європейську, американську, японську).

Запитань від авдиторії було настільки багато, що вже домовились про ще кілька зустрічей із паном Вадимом у новому навчальному році.