Візит студентів КІБіТ до IT компанії «Innovecs»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВізит студентів КІБіТ до IT компанії «Innovecs»

innovecs logoПроведення XXI Міжнародної науково – практичної конференції «Студент – Дослідник – Фахівець», було доповнено практичною частиною. Для студентів коледжу КІБіТ, учасників секції «Комп’ютерна інженерія», була організована екскурсія до великої IT компанії «Innovecs».

Розвиток інформаційних технологій: йдемо в ногу з часом.

«Innovecs» – американська компанія в галузі технологічного аутсорсингу зі штаб-квартирою в Україні.

Підприємство спеціалізується на створенні проектів та повноцінній розробці різних інноваційних коробкових програмних рішень. В рамках підприємства йде робота над складними проектами, де потрібні нестандартні інженерні рішення. Саме тому компанія «Innovecs» зацікавлена в залученні і вихованні фахівців високої кваліфікації.

Співробітники провели для студентів екскурсію по офісу, познайомили з роботою проектних команд та організували міні-лекторій, де майбутні фахівці змогли послухати провідних співробітників компанії. Алекс Луцький, Ольга Прихно та Світлана Гільдебрандт поділилися своїми ідеями щодо розвитку IT бізнесу, а також розповіли про провідні напрями роботи підприємства «Innovecs».Innovecs

Інженерія або інновація?

У своєму виступі засновник компанії Алекс Луцький проаналізував основні тенденції розвитку бізнесу в Україні та визначив місце інформаційних технологій в українській економіці.

В українському бізнесі існує три перспективних сектора – інженерія, аграрний бізнес, виробництво та продаж металу. Розвиток сфери IT в Україні – вигідна та перспективна справа.

Професія інженера може означати перспективну роботу. Питання тільки в сфері застосування отриманих знань. Світ все більше рухається до сфери інформаційних технологій. Київ, столиця європейської держави, не відстає від світового прогресу. На сьогоднішній день головним у розвитку технологій виступають не традиційні інженерні рішення, а інновації. Кожен проблемний кейс вимагає індивідуального підходу, адже часто стандартна алгоритмізація не може допомогти у вирішенні певного завдання.

Робота в сфері IT не прив’язує людини до певного регіону. Перебуваючи в Україні, можна робити те ж саме, що і в США. Компанія «Innovecs» працює з клієнтами по всьому світу, і завжди готова прийняти нових співробітників з перспективою кар’єрного розвитку.Innovecs1

Займайтеся улюбленою справою та робіть себе самі!

Фінансовий директор Ольга Прихно в своєму виступі закликала студентів все життя займатися улюбленою справою. Головне питання – що людина любить, і що їй до душі. У будь-якій професії, крім хорошої бази знань та умінь, потрібно сформувати в собі здатність до емпатії – співпереживання емоційному стану іншої людині. Вміти відчути емоції інших та швидко зреагувати відповідними рішеннями – необхідна якість для хорошого фахівця і керівника. Провідні компанії Києва та України роблять великий акцент на роботі з колективом, адже сила мотивації набагато ефективніше сили примусу. Професія повинна поєднуватися з людяністю, лише тоді у колективі з’явиться справжній командний дух.

Кожна людина здатна зробити себе сама. Неможливо побудувати кар’єру, займаючись справою, яку ти не любиш. Важко розвинути в собі здатність співпереживати, відчуваючи ненависть до робочого процесу. І рано чи пізно негатив позначиться на загальному рівні професіоналізму. Підсумок: що б бути реалізованим в повній мірі, потрібно знайти справу до душі.

Як можна визначитися – що улюблене, а що ні? Дуже просто – знайти те, що збуджує інтерес і почати цим займатися. Результат прийде з часом, головне правильно себе мотивувати.innovecs3

Кадрова політика: все найкраще – співробітникам!

За підсумками 2015 року компанія «Innovecs» отримала премію HR Brand Award та була визнана найкращим роботодавцем України. Виступ НR менеджера Світлани Гільдербрандт продемонстрував позицію розумного підходу до організації робочого процесу. Неможливо відноситься до працівника виключно як до знаряддя праці, потрібно поважати в ньому особистість.

Фірма широко практикує team building в рамках участі в різних благодійних акціях, а також виїзних і офісних заходах: «Пробіг під каштанами», «День Вишиванки», участь в W@W Programm (здоровий спосіб життя на робочому місці) – яскраві приклади активності «Innovecs» team. В офісі є фітнес-центр, де у вільний час працівники можуть підтримувати свою спортивну форму.

Не забуваємо і про професійний зріст співробітників. Головна мета кадрової роботи – формування команди експертів, які вміють нестандартно мислити. Під час тренінгів, форумів, круглих столів фахівець отримує нові знання, що відкривають перед ним перспективу кар’єрного зросту.Innovecs2

КІБіТ та «Innovecs»: Відкриваємо двері молодим талантам.

Познайомивши студентів з принципами роботи компанії, представники підприємства підтвердили укладену раніше угоду про запрошення учнів КІБіТ на виробничу практику. На своїй сторінці в Facebook компанія відзначила, що їхні двері завжди відкриті для молодих талантів. Хто знає, може студентська практика зможе завершитися подальшим працевлаштуванням та тривалою роботою в фірмі «Innovecs.»

Київський інститут бізнесу та технологій дякує представникам IT компанії «Innovecs» за плідну співпрацю та вагомий внесок у майбутнє наших студентів. Розвиток сфери інформаційних технологій є неможливим без обізнаних фахівців. Формування професіоналів високого класу можливо тільки за допомогою співпраці навчального закладу та роботодавця. Допоможемо студентам стати IT експертами!