Київський інститут бізнесу та технологійПодіїФормуємо ціннісні орієнтири! Студенти Вінницького філіалу КІБіТ в обласному художньому музеї

Осінь – це не тільки період активної роботи та мобілізації енергоресурсів, але й період плідних роздумів і переосмислення того, що відбувається навколо. Саме із метою пошуку натхнення для нових думок студенти Вінницької філії Київського інституту бізнесу та технологій звернулися до експонатів образотворчого мистецтва і відвідали Вінницький обласний художній музей. У затишних залах музею, де шляхи класичних академічних творів перетнулися із зразками сучасних напрямків в мистецтві, хлопці та дівчата змогли відпустити від себе побутову метушню і зануритися в атмосферу глибоких роздумів.

Картини Олександра Шиніна, представника філософсько-естетичного напряму «ізоаксіологізм» зображували різні життєві цінності, серед яких студенти змогли побачити відображення власного духовного світу. Також багато корисної інформації майбутні представники бізнес сфери винесли, ознайомившись із виставкою художника Володимира Слепченка, представника «Art line» (Мистецтва лінії). Використовуючи незвичайні стильові прийоми, художник оригінально та виразно зобразив великих українців різних часів, зв’язавши минуле з сьогоденням.

Хлопці та дівчата були щасливі збагатити свій кругозір та внутрішній світ, і прийняли рішення в подальшому використовувати свій вільний час максимально продуктивно.