Дружні та єдині: лютневі свята в Вінницькій філії коледжу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДружні та єдині: лютневі свята в Вінницькій філії коледжу КІБіТ

vinnica den valentinaХолодні дні останнього зимового місяця не зіпсували настрій студентам економіко-технологічного коледжу КІБіТ у Вінниці. Зробивши перерву в екскурсіях (див. «Відвідування студентами ВФ КІБІТ Вінницького хлібного заводу» та «Як придумали« Каппучіно і не тільки … Вінницькі студенти в підземеллях Капуцинів»), молоді люди вирішили проявити трохи романтизму і дружності та відзначити популярні лютневі свята.

Напередодні Дня Валентина – загальновизнаного дня всіх закоханих, студенти коледжу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Комп’ютерна інженерія» дружньою компанією сіли за стіл вирізати сердечка та конструювати фотозону, в центрі якої красувалося велике серце із написом «Love is …»

Всі студенти – великі оригінали, що підтвердилося і на цей раз. Бажання зробити пам’ятну фотографію в фотозоні виявили не тільки закохані пари, а й люди, які відчувають любов в принципі (наприклад, до хот-догу – невід’ємного атрибуту студентського життя).

Сам День Валентина 14 лютого молодь провела весело і енергійно – пострибала на батутах в парку розваг, адже бурхливий темперамент досить часто вимагає свого прояву.

Після активізації романтичних настроїв прийшла черга дружніх посиденьок. У тиждень, коли вся країна святкує Масляну, студенти коледжу також вирішили влаштувати свої проводи зими – попити чай із млинцями в дружній та невимушеній обстановці. У четвер 15 лютого діти зібралися в одній із аудиторій коледжу що б влаштувати спільне чаювання, а також поділитися своїми планами на майбутнє. Прекрасним і смачним доповненням для млинців став шоколадний топінг.

Два поспіль свята зарядили студентів позитивом і енергією, яку вони готові витрачати на навчання і не тільки. Так тримати, Вінниця!