Бакалаврська
освітня програма

Цифрова економіка

Перехід від обробки атомів до обробки бітів

Стипендія найкращим


отримай стипендію від бізнесу - реєструйся на відбірковий тур

детальніше

Що таке електронна комерція та як перевести електронні гроші у звичайні і чи треба це робити? Навчання на факультеті економіки на новій програмі – це виклик собі. Цифрова сфера може формувати більш 300-400 тисяч нових робочих місць по всій країні, міста стануть більш зручними, перейдуть на цифрові платформи управління інфраструктурою і сервісом. Спеціалісти з цифровізації потрібні вже зараз і з часом попит на них лише збільшиться.

Тут ви отримуєте доступ до висококласних викладачів, бізнесменів, коучів, гостьових лекторів та успішних фінансистів. А також кожен день ви будете проводити з талановитими, різносторонніми, відповідальними одногрупниками, які будуть вас вчити та самі будуть у вас вчитися. На виході ви зможете реалізувати себе в якості фінансиста вітчизняної чи іноземної компанії.

Умови

 • Рівень: бакалаврат
 • Диплом про закінчення: диплом бакалавра
 • Кількість місць: 60

Залишилось
34

Місця
ЗАБРОНЮЙ СОБІ МІСЦЕ В ГРУПІ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail

Контактний телефон

Майбутні професії

 • Економіст банківської установи
 • Економіст з планування, збуту
 • Економіст страхової компанії
 • Економіст-фінансист підприємства
 • Менеджер зі страхування
 • Спеціаліст з питань фінансів в державних установах
 • Фінансовий менеджер

Деякі знання та навички, які ви отримаєте

 • здатність використовувати професійні знання, уміння та навички працювати на фінансових ринках: грошовому, валютному, ринку позик, фондовому, інвестиційному та ін., використовуючи уміння аналізу кон’юнктури світових товарних ринків;
 • здатність створювати власну справу, управляти підприємницькою діяльністю, фінансовими ризиками, застосовувати інструменти антикризового управління власним підприємством;
 • здатність використовувати професійні знання до складання фінансової звітності, аналізу форм та методів конкуренції в трансформаційний період; побудова стратегій фінансової конкурентоспроможності підприємства, розробка програми її підвищення, робота з базами даних;
 • здатність здійснення фінансових, кредитно-розрахункових та валютних операцій, а також різних форм фінансових розрахунків.

Викладацький склад

Репутація нашого навчального закладу починається з досвідчених викладачів - кожен окремо прагне до розвитку нового покоління бізнес-лідерів.

Олена Никифорук

Керівник програми.Доктор економічних наук, професор

Тарас Пікуш

Коуч програми.Кандидат економічних наук, доц., фінансовый аналітик міжнародної фінансової компанії

Стипендія

Співпраця з бізнесом

Навчання відповідає сучасним вимогам ринку

Сучасне облаштування аудиторій

Буфет

Сoworking

Стажування за кордоном

Додаткові тренінги та конференції

Культурне дозвілля

Велика бібліотека

Викладачі-практики

Новітні технології Google у навчанні

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ КІБіТ

Вчитися цікаво

Ми забезпечуємо повне занурення в навчальний процес

Теорія + практика

Кожний курс включає практичну складову (у форматі тренінгів, майстер-класів, спілкування з представниками галузі, відвідування компаній, виставок тощо)

Правильна інвестиція в себе

Вже до третього року навчання інвестиція в освіту починає працювати на студента

Турбота про найголовніше

Ми турбуємося про ваших дітей та зацікавлені в їхньому результативному навчанні, тому у вас буде доступ до їхніх завдань та відміток, а декан завжди готовий поговорити про успішність вашої дитини.

Сучасна освіта

Навчання стає захоплюючим процесом із повним зануренням студента. У нас щільний графік на весь календарний рік: заняття, тренінги, конференції, літні стажування, професійні виставки. Ваша дитина буде знати всі новинки у своїй сфері