Основні напрями діяльності Вінницького філіалу коледжу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниОсновні напрями діяльності Вінницького філіалу коледжу КІБіТ

Філія економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій займає вагоме місце серед Вінницьких коледжів.  Заклад здійснює навчальну діяльність у різних напрямках, використовуючи інноваційні методики у викладанні та організації навчального процесу.

Починаємо нове життя: вступаємо після 9 класу.

vinnicaБагато школярів у Вінниці бажають якнайшвидше розпрощатися із шкільною партою та розпочати доросле життя. Після вступних іспитів абітурієнт отримує горде звання студента та приступає до навчання на першому курсу обраної спеціальності. Із якими нововведеннями зіштовхнуться вчорашні школярі?

Шкала оцінювання ECTS. Якщо переважна більшість коледжів в Вінниці на базі 9 класів використовують п’яти або дванадцяти бальну систему оцінювання, то економіко-технологічний коледж орієнтований на систему оцінювання, розроблену у вищих навчальних закладах – Європейсько-трансферну кредитну систему. Починаючи із першого курсу, студенти звикають до 100 бальної системи, та намагається багато працювати під час семестру, щоб покращити собі рейтинг.

Підготовка до ЗНО. Як і всі коледжі у Вінниці після 9 класу, філія коледжу КІБіТ здійснює підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Проте, на відміну від інших закладів, саме тут робиться акцент на «профільні» та «необхідні» предмети для складання ЗНО, а також формується весь пакет документів потенціального абітурієнта.

Отримання атестату.  Думаєш, що опинившись у коледжі (Вінниця) на базі 9 класу, ти позбавив себе можливості отримати повну загальну середню освіту? Не хвилюйся, на основі підсумків зимової та літньої сесії, тобі будуть виставлені відповідні оцінки та сформований документ, із яким ти зможеш спробувати свої сили на вступ до вищого навчального закладу.

Вступ до ВНЗ. Філія КІБіт належить до тих коледжів після 9 класу (в Вінниці), які надають можливість стати студентом на рік раніше, ніж випускникам одинадцятого класу звичайної школи. В кінці першого курсу наші випускники складають ЗНО із чотирьох предметів, та вступають на перший курс Вінницької філії Київського інституту бізнесу та технологій. При бажанні абітурієнти можуть подати документи на вступ до іншого вищого навчального закладу.

Вибір майбутньої спеціальності – дуже важливе рішення, і прийняти його треба вже у дев’ятому класі. Вступивши до економіко-технологічного коледжу КІБіТ, ти отримаєш додатковий рік для прийняття остаточного рішення – залишитися в коледжі, чи вступати до ВНЗ.

Профільна освіта: коледжі Вінниці після 11 класу.

Після шкільного випуску, зовсім необов’язково вступати до вищих навчальних закладів. На сьогоднішній день багато амбіційної vinnica3молоді, яка планує зробити гарну кар’єру, і для цього бажає оволодіти обраною спеціальністю із самого «низу», щоб мати достатній практичний досвід. Саме тому багато хто вступає до середніх спеціальних закладів, щоб по закінченні продовжити свою освіту у вузі.  Що чекає випускників 11 класів у коледжі?

Вступ на другий курс. Не всі абітурієнти вступають на перший курс. Набір студентів на другий курс, де починають викладатися профільні предмети, проводить економіко-технологічний коледж в місті Вінниця. Директор КІБіТ завжди готовий особисто прийняти всіх бажаючих для додаткової консультації, якщо в абітурієнтів виникнуть спірні питання. Головне, що потрібно пам’ятати – власники атестатів не будуть вчити наново предмети шкільної програми (як це буває на перших курсах ВНЗ),

Вивчення «азів» професії. Щоб стати генералом, треба розпочати із лейтенанта. Сучасні фахівці розуміють необхідність володіння якомога більшою кількістю компетенцій, і саме тому вони бажають навчитися практичним операціям, а лише потім теоретичним формулам.

Проходження практики. З метою закріплення набутих знань практику на підприємствах проходять всі випускники коледжу КІБіТ. Вінниця – велике місто, в якому достатньо державних та комерційних організацій, де можна здобути безцінний досвід.

Вступ на третій курс ВНЗ. Після отримання кваліфікації молодшого спеціаліста, у тебе буде можливість продовжити освіту одразу на третьому курсі КІБіТ або іншого вищого навчального закладу за спорідненою спеціальністю. Істотна перевага – відпадає необхідність складати ЗНО та вивчати непрофільні дисципліни.

Економічна освіта: навчаємось на фінансиста.

vinica1Україна – активний суб’єкт міжнародних ринкових відносин, що вимагає від співробітників компаній наявності сучасної бізнес освіти. Вінницька філія коледжу КІБіТ готує молодших спеціалістів для роботи у фінансовому секторі.

В рамках спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування»  студенти навчаються оцінювати фінансовий стан малих та середніх підприємств, вкладати брокерські договори, бути посередниками під час фінансових операцій, проводити оцінку майна і т.д.

З метою надання більш поглиблених знать у банківській сфері, адміністрація коледжу відкрила набір на освітню програму «Банківська справа і страхування» в КІБіТ. Вінницька філія забезпечує участь фахівців практиків у викладанні профільних дисциплін. Випускники програми будуть володіти знаннями про діяльність кредитних організацій та сутність банківських угод.

Мрієш стати бухгалтером?  Освітня програма «Бухгалтерський облік» допоможе твоїй мрії здійснитися! В економіко-технологічному коледжі ти навчишся облікувати операції,  формувати фінансову звітність, а також працювати із сучасним програмним забезпеченням.

Вінницька філія КІБіТ здійснює поглиблену підготовку фінансових співробітників у межах освітньої програми «Фінанси». Студенти навчатимуться працювати з великим обсягом капіталу, оцінювати потенційні ризики при реалізації проектів та розробляти інвестиційну стратегію.

Фінансист – перспективна професія, але потребує знання сучасної специфіки ринкових відносин. Інноваційна освіта у Вінницькій філії коледжу КІБіТ допоможе відкрити нові перспективи для подальшого працевлаштування у провідні організації державного та міжнародного значення.

Технологічний аспект: отримуємо кваліфікацію IT спеціаліста.

На сьогоднішній день майже жоден процес у світі не уникнув автоматизації та комп’ютеризації. В багатьох аспектах ринокvinnicf2 перемістився до мережі Інтернет, і кожне підприємство має свій веб-ресурс, де подається загальна  інформація та перелік послуг. Спеціалісти із написання комп’ютерних програм, створення сайтів, обслуговування мереж є досить затребуваними на вітчизняному та міжнародному ринку.

Одним із міст, де активно  впроваджується спеціальність «Комп’ютерна інженерія»  є Вінниця. КІБіТ (комп’ютерні науки як напрямок) – сучасний  навчальний заклад, де ти не тільки навчишся ремонтувати техніку, а і сам зможеш спроектувати мережу, налагодити роботу серверу, написати та протестувати програми.

Розвиток технологій багато в чому полегшує сучасній людині життя. Автоматизація побутових процесів, їзда на електромобілі, навчання за допомогою роботів, ведення репортажів за допомогою дронів зовсім  не є далекосяжними проектами. Один з унікальних винаходів XXI століття – 3D принтер. Освітня програма «Комп’ютерна інженерія» передбачає навчальні дисципліни із 3D друку та роботехніки.

Шукаєш курси із веб-дизайну? Вінницька філія коледжу КІБіТ дасть тобі більше – навчання на освітній програмі «Веб-розробка», де ти навчишся проектувати  сайти, при цьому не просто «сайти-візитівки», а масштабні та багатофункціональні інтернет ресурси, де буде представлена велика кількість інформації.

Навчання спеціаліста із комп’ютерних технологій – вагома перевага економіко-технологічного коледжу КІБіТ серед престижних коледжів Вінниці. Студенти працюють на сучасних комп’ютерах та ноутбуках, а їхні викладачі є справжніми спеціалістами в різних галузях IT сфери і завжди ілюструють те чи інше теоретичне положення конкретним прикладом із професійного досвіду.

Економіко-технологічний коледж Київського інституту бізнесу та технологій – один з найбільш прикладних коледжів в Вінниці. Всі випускники знаходять роботу за спеціальністю, і в подальшому роблять успішну кар’єру в бізнесі чи державному секторі.

Отримати середню спеціальну освіту – шанс закінчити із «підлітковим» минулим та стати творцем свого дорослого майбутнього, де ти будеш реалізований як справжній професіонал. Шукаєш коледж бізнесу і технологій в м. Вінниця? Наш  заклад задовольнить всі твої інтелектуальні потреби!