ВУЗи Вінниці та їх спеціальності. Вінницька філія Київського інституту бізнесу та технологій

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВУЗи Вінниці та їх спеціальності. Вінницька філія Київського інституту бізнесу та технологій

Сучасного фахівця неможливо уявити без вищої освіти. Випускники шкіл та коледжів прискіпливо обирають місце для свого подальшого навчання, адже правильний вступ – запорука успішної майбутньої  кар’єри. Розглянемо більш детально, що пропонує своїм абітурієнтам Вінницький філіал КІБіТ, і як можна туди потрапити.

Будьмо відповідальними! Основні етапи вступу до КІБіТ.

vinnicaЩоб стати студентом Інституту, потрібно взяти участь у вступній компанії, яка починається в травні, та закінчується в кінці літа. Якими є основні її етапи?

Складання ЗНО. Вінниця – обласний центр, де проживає велика кількість абітурієнтів, тому кожного року заявки на зовнішнє незалежне оцінювання нараховуються десятками тисяч. Для вступу до будь-якого українського ВНЗ потрібно три сертифікати ЗНО з кількістю балів не менше 100. Кожним абітурієнтом складається іспит з української мови та літератури, також серед профільних предметів спеціальностей Вінницької філії КІБіТ є історія України, математика, фізика, біологія, географія.

Створення електронного кабінету. Згідно із законом «Про вищу освіту» абітурієнти подають документи на вступ до вищих навчальних закладів України в електронній формі. В зареєстрованому електронному кабінеті майбутні студенти завантажують на сервер копію додатків до атестата, вказують паспортні дані та доступ до сертифікатів ЗНО. В електронному кабінеті формуються заявки, куди планує вступати абітурієнт.

Конкурс балів. На основі сертифікатів ЗНО та середнього балу в атестаті  Інститут формує рейтинговий список, який оприлюднюється впродовж двох тижнів. На положення у списку впливає сума балів, вказаних у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, а також середній бал документу про повну середню освіту.

Виконання вимог до зарахування. Після оголошення рейтингового списку абітурієнту надсилається електронне та письмове повідомлення, де пропонується виконати вимоги до зарахування, які є єдиними для всіх ВУЗів Вінниці – на протязі десяти днів особисто подати до приймальної комісії оригінал документу про освіту, медичну довідку форми «086у», завірену копію паспорта і військового квитка.

Стати студентом нелегко, але пам’ятай, що на кожному етапі тебе супроводжуватимуть співробітники приймальної комісії філіалу КІБіТ у Вінниці, які зможуть надати кваліфіковану консультацію із будь-якого питання щодо вступної кампанії.

Заочне навчання в Вінниці. Навчання на заочному відділенні у Київському інституті бізнесу та технологій.

Серед українського населення достатньо людей, які не можуть собі дозволити vinnica2навчатися на денному відділенні з різних причин, а саме:

  • Бажання скоріше розпочати трудову кар’єру
  • Необхідність забезпечувати себе та членів родини
  • Вигідна пропозиція щодо працевлаштування, від якої неможливо відмовитися
  • Прагнення миттєвого практичного застосування здобутих знань
  • Стабільна робота, яку не хочеться втрачати

Заочне навчання в Україні – достатньо розповсюджене явище, і кожен навчальний заклад має в своїй структурі заочне відділення.

Філіал КІБіТ у Вінниці щороку проводить набір на економічний та психологічний факультети, а також на факультет менеджменту. Строк навчання на бакалавраті складає, як і на стаціонарі, чотири роки. Учбовий процес інститутів Вінниці передбачає наявність у заочників трьох сесій. Перша із них – настановча (восени), під час якої відбувається знайомство із навчальним закладом, отримання підручників у бібліотеці, начитка лекційного матеріалу та формування пакету завдань до наступного заїзду.  Під час зимової та літньої сесій студенти складають заліки та іспити, захищають курсові проекти, вивчають нові дисципліни та отримують подальші завдання. На останньому курсі відбувається проходження практики (за місцем роботи), написання та захист дипломного проекту.

Вища освіта заочно – оптимальний варіант для тих, хто має роботу, але бажає підвищити свою кваліфікацію та здобути нові знання. В ХХІ столітті спостерігається інтенсивний розвиток бізнес процесів, і якщо вчора  для твоєї посади було достатньо набутих навичок та вмінь, то сьогодні вимоги значно підвищилися. Якщо ти не маєш бажання звільнятися, треба елементарно «підтягнутися» – розширити базу своїх знань, а то і взагалі змінити вид діяльності, в чому може допомогти саме  навчання на заочному відділенні.

Економічний факультет в Вінницькій філії КІБіТ.

vinnica3Сучасний світ живе за схемою «попит – пропозиція», тому кваліфіковані економісти завжди затребувані. Чому саме навчають наших випускників і на яких спеціальностях?

Фінанси, банківська справа та страхування. Починаючи із стародавніх часів  державні та приватні організації потребували спеціалістів, які вміють рахувати не лише свій, але і чужий капітал. Сучасні бізнес проекти мають великий бюджет, і щоб вміти їми правильно розпоряджатися, потрібно закінчити відповідний інститут економіки.  Вінницький філіал в Київському інституті бізнесу та технологій проводить навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» – випускає фінансистів, провідних співробітників банківських установ, страхових агентів.

Корпоративні фінанси. Вмінню працювати із великим обсягом капіталів, або прорахувати, коли потрібно взяти кредит на десятки тисяч доларів, навчишся не в усіх економічних інститутах. В КІБіТ функціонує освітня програма «Корпоративні фінанси», розроблена відповідно європейським стандартам «Erasmus», і її студенти отримують знання в процесі вирішення проблемних кейсів реальних підприємств. Випускники програми вміють аналізувати фінансовий стан великих корпорацій та оцінювати їхній потенційний ризик при інвестиціях і кредитуванні.

Важливо не тільки мати гроші, а і вміти їх правильно перерозподіляти та примножувати, чому тебе навчать саме в Вінницькій філії нашого Інституту.

Вивчаємо менеджмент в інститутах Вінниці та вчимося управляти. 

 В наш час дуже важко виділитися із «офісного планктону» і перетворитися vinnica1із посереднього адміністратора на затребуваного фахівця. Управління – це творчий процес, і всі менеджера повинні бути  нестандартними та креативними особистостями. Розглянемо, в рамках яких спеціальностей в КІБіТ можна отримати освіту менеджера.

Менеджмент. Навчальні курси читаються переважно викладачами практиками, які працювали в сфері бізнесу і не із підручників знайомі із процесами функціонування ринкової економіки. Випускники спеціальності можуть бути менеджером по роботі з персоналом, працювати директором компанії, начальником відділу, керівником проекту і т.д.

Публічне управління та адміністрування. Студенти вивчають принципи управлінської діяльності в державному секторі. Випускники працюють на керівних посадах в бюджетних організаціях, зокрема в районних, обласних та міських державних адміністраціях.

Підприємництво. Філіал КІБіТ – єдиний із Інститутів Вінниці, де випускають «Real Entrepreneur», справжніх підприємців сучасного зразка із лідерськими якостями. В рамках освітньої програми «Enterpreneurship» («Підприємництво) більшість завдань – групові проекти. В процесі їхньої реалізації студенти приміряють на себе ролі керівника компанії, комерційного директора, HR менеджера, простого виконавця і т.д. Використання проектної методики дає студентам можливість повністю розкрити свій потенціал.

Вміння управляти приходить не лише із досвідом, а і здобувається разом із знаннями. Навчись управляти трьома, і спокійно впораєшся із тисячею.

В ВУЗах Вінниці навчаються на психолога! Факультет психології Вінницької філії Київського інституту бізнесу та технологій.

vinnica1На світі немає жодної людини, яка б не бажала, щоб її зрозуміли.  В сучасному динамічному світі людина швидко втомлюється від оточуючих, відчуває постійні стреси та нервове напруження, що може вилитися у затяжну депресію. Саме тому робота із людською психікою має дуже велике значення. В КІБіТ функціонує факультет психології, який готує фахівців високого рівня.

Психологія.  В інституті здійснюється підготовка практикуючих психологів із перспективою відкрити власний кабінет. Професія психолога передбачає оволодіння відповідними методиками та набуття практичного досвіду, який в подальшому може бути використаний під час приватних консультацій.

Психологія бізнесу. Психолог працює за певною спеціалізацією. Далеко не всі практикуючі спеціалісти зможуть працювати керівниками кадрового агентства, HR менеджерами або бізнес тренерами. В свою чергу, для заміщення подібних посад вже недостатньо лише економічної освіти, до неї потрібно додати і освіту психологічну. Освітня програма «Психологія бізнесу» орієнтована на підготовку психологів для роботи в бізнес сфері.

Всіх цікавить, які предмети вивчають на факультеті психології? По-перше – ті, що знадобляться практикуючим психологам – «Загальна психологія», «Патопсихологія», «Психологічне консультування», «Основи психотерапії» і т.д. Друга група предметів «загострена» саме під «Психологію бізнесу» і складається із різноманітних практик та тренінгів –  розвиток комунікативності та особистісного зросту, формування soft skills і т.д.

Весь викладацький склад кафедри «Психологія» є практикуючими психологами або бізнес тренерами, що спрямовує навчальний процес на факультеті у практичне русло.

Вінницька філія КІБіТсучасний український інститут, в якому можна отримати по-справжньому прикладну освіту, і в подальшому вигідно працевлаштуватися в комерційній або державній організації. Рівень знань випускника та вміння їх застосовувати справить враження на будь-якого роботодавця, як у Вінниці, так і в інших містах України та зарубіжжя. Якщо ти мрієш знайти своє місце в бізнесі, КІБіТ допоможе тобі в цьому!