Факультет психології

Психолог – професія чи покликання?

З найдавніших часів людей цікавив внутрішній світ людини. У наш час психологія охоплює майже всі сфери життя й діяльності людей, психологічні знання використаються в політиці, економіці, медицині, культурі й мистецтві, на виробництві й в сфері послуг. І, безсумнівно, кожній людині буде корисно й цікаво навчатися на психолога та довідатися більше про себе й інших людей. Серед унверситетів та інститутів, у яких є факультет психології в Україні, ми вирізняємося тим, що пропонуємо здобути не просто базову психологічну освіту, а доповнюємо її бізнес-спрямованими дисциплінами (HR-спрямованість та ін.) та готуємо до використання методів психологічної роботи (психодіагностики, зокрема) у сфері бізнесу, що є затребуваним на сучасному ринку праці. Наша завідуюча кафедрою психології - Гридковець Л.М. співпрацює як з психологічними інститутами так і з соціально психологічними факультетами та кафедрами психології різних вузів Києва та України, так і з різними організаціями, що опікуються проблемами психології.

Навчання за освітньо-кваліфакаційним рівнем

  • бакалавр
  • магістр

Факультет психології здійснює підготовку за спеціальностями:

  • 053 Психологія
  • 053 Психологія бізнесу

Наші програми орієнтовані на людей, що бажають зробити внесок у розвиток суспільства, досягти особистого соціального й професійного самовизначення й самореалізації. Кафедра психології розробляє нові методи навчання та занурення студентів до практичної діяльності. Випускника факультету психології можна зустріти у відділах по роботі з персоналом великих компаній и банків, в кадрових та рекламних агенціях, службах зайнятості, центрах сім’ї та молоді, консультаціях, школах та дитячих садочках, лікарнях та медичних центрах.
 
Крім того випускники вузу спеціальності психологія можуть займатися дослідницькою та викладацькою роботою. Найбільш затребуваними є організаційні психологи (психологія реклами, менеджмент), клінічні психологи, психологи-консультанти, соціальні й дитячі психологи. Кожен наш випускник є успішним HR (менеджером з персоналу).
 
Звертаємо увагу випускників педагогічних і медичних коледжів на зазначені спеціалізації!
Як вступити на психолога? Вступити на факультет психології можна як на денну, так і на заочну форму навчання. Для вступу на другу вищу освіту за спеціальністю психологія вам необхідно мати диплом бакалавра будь-якої спеціальності та здати лише вступне випробування по вступу до спеціальності.

Сціальності

 

Подай заявку на консультацію зараз!

чи телефонуй 044-353-42-42