Студентська життя

час, який ті, хто його пережив, згадують як один з найяскравіших і насиченіших періодів у своєму житті.

А ті, у кого він ще лише починається або вже «кипить», пов'язують з ним радість нового, незабутнього. Чим наповнений і чим запам'ятається студентське життя КІБіТ, звичайно, залежить від самого студента, а ми виконуємо роль організатора навчально процесу, а можливо і музи тих моментів, коли студент поринає у інші сфери свого життя, як-то дозвілля, спорт або старт-ап в бізнесі (дивись новини Запорізької філії).

Студент КІБіТ свій час поза навчальним процесом може присвятити не лише приємним, але і корисним справам. Якщо Вам цікава історія і культура рідного краю, то Вас з радістю приймуть в своє співтовариство студенти і викладачі КІБіТ, які захоплено мандрують рідною Україною, вивчають етнографію і традиції її областей, а іноді і організовують зустрічі і концерти для місцевих жителів. Штаб етнографічного клубу КІБіТ знаходиться в Житомирі.

Окремим напрямком виховної роботи є організація культурно-масової роботи, якій з боку керівництва Інституту приділяється багато уваги. У зв’язку, з чим в Інституті розгорнута робота творчих колективів і гуртків художньої самодіяльності, у яких приймають участь, як студенти, так і співробітники Інституту (Вінниця,Умань).

Якщо Ви віддаєте перевагуактивному і колективному відпочинку, тоді Вам припадуть до душі спортивні заходи, змагання і зльоти, які організовує Житомирська та Запорізька філії КІБіТ. Ваше спортивне дозвілля буде проходити під керівництвом викладачів та студентів спеціальності спортивного менеджменту нашого філії. Два рази в рік проводяться першості КІБіТ з футболу і настільного тенісу. А також в рамках навчального процесу проводяться планові туристичні походи студентів. Під час походів група вчиться пристосовуватися до складних умов життя, знаходити вихід з неординарних ситуацій, працювати та розвиватися в колективі, розвивати власний потенціал.

Соціально-активні студенти, особливо ті, хто в Києві під наставництвом декана факультету психології КІБіТ Гридковець Л.М. усвідомили свою не лише професійну, але і соціальну роль, зрадіють, якщо Ви розділите з ними турботу про дітей, хворих і людей похилого віку, чия доля виявилася зовсім непростою. У вільне від вивчення психологи і педагогіки час, вони відвідують і допомагають дитячим будинкам, лікарням і хоспісам.

Ви бачите себе в майбутньому не просто хорошим фахівцем, але й науковцем, дослідником, було б цікаво привнести в сферу професійної діяльності нові наукові знання і досягнення. Тоді без Вашої участі не обійдуться щорічні науково-практичніконференції КІБіТ і видання наукового «Вісника КІБіТ».

Україна – наша Батьківщина, і ми всі пов'язуємо з нею свою майбутню діяльність. Але ми розуміємо, який різноманітний і неповторний світ навколо нас, скільки всього нового та корисного можна вивчити, поглянути по-новому на очевидні речі, поспілкуватися з професіоналами, які займаються тим же, чим і ти за межами нашої країни. Побачити своїми очима і зануритися  в цю різноманітність – цю можливість Вам надають стажування у вузах-партнерах в Польщі і Естонії.

Чим би Ви не вирішили займатися в роки студенства окрім навчання, пам'ятайте: життя – це світ можливостей, що розширюється. Чим ширшим поглядом Ви на нього дивитеся, тим більше можливостей він відкриває. А ми допоможемо Вам їх «не продивитися».