Абітурієнту Вінницької філії КІБіТ! Комфортне навчання на інноваційних спеціальностях

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниАбітурієнту Вінницької філії КІБіТ! Комфортне навчання на інноваційних спеціальностях

Вінниця – одне із найкрасивіших та найохайніших українських міст, яке зовсім не хочеться покидати навіть заради навчання. Але як знайти навчальний заклад, який зможе сумістити цікаву освіту, перспективну спеціальність та сучасні методики навчання? Пропонуємо вашій увазі чудовий варіант – Вінницьку філію Київського інституту бізнесу та технологій! Заклад розпочав свою діяльність у 2002 році і вже встиг зарекомендувати себе у регіоні як гарант якісної освіти та кар’єрного зросту. Пропонуємо абітурієнту ознайомитися із основними напрями нашої діяльності!

Які переваги навчання?

Заклад, що позиціонує себе як лідер інноваційно-технологічної освіти,завжди має що запропонувати своїм потенційним абітурієнтам, що вигідно відрізняють його від індустріальних університетів системи «2.0».

Прикладна освіта.Головною метою навчального процесу є надання студентові якомога більше практичних навичок та компетенцій, які він зможе застосувати у подальшій професійній діяльності. Майже  наші викладачі мають досвід роботи у бізнесі та навчають студентів на прикладах проблемних кейсів реальних підприємств.

Робота над проектами. В кожному студентові ми бачимо майбутнього ТОП менеджера чи підприємця, тому навчання роботі з проектами починається ще із першого курсу. Щороку викладачі Вінницької філії КІБіТ пропонують студентам реалізовувати їхні власні бізнес ідеї, більшість із яких згодом отримують своє фактичне звершення.

Тренінги та практикуми. Читання лекцій – це добре для засвоєння інформацій, але неефективно для здобуття практичних навичок. Левову частку навчального процесу ВФ КІБіТ складає інтерактивна робота із студентами – тренінги, фокусні дискусії, рольові ігри і т.д.  Таким чином «вбиваються два зайці» – стає цікаво навчатися та легше засвоюється матеріал.

Співпраця із роботодавцями. Адміністрація закладу постійно контактує із представниками державних та комерційних структур міста Вінниця. Формат комунікації – договори про проходження практики, гостьові лекції, участь у розробці навчальних програм.

Основа нашого навчання – компетентнісний підхід, який надає змогу не лише отримати якісну освіту сьогодні, але і реалізувати себе у майбутньому. Нашим випускникам не страшний «напіврозпад знань», коли здобута інформація втрачає свою актуальність менше, ніж за пів року. Адже вони матимуть найголовніший навик – здатність навчатися на протязі життя!

Які освітні програми пропонуються абітурієнтам?

Згідно із системою стандартів європейської освіти Erasmus, заклади вищої освіти мають автономію до формування власних освітніх програм, які відповідають профілю їхньої підготовки. ВФ КІБіТ підтримує стратегію Київського офісу Інституту та здійснює навчання в рамках стандартного та бізнес блоку.

Стандартні освітні програми:

  • Менеджментнавчання управлінським якостям із використанням сучасних проектних методик та роботи із спеціалізованим корпоративним програмним забезпеченням.
  • Облік і оподаткуванняздобуття професії бухгалтера, аудитора, податківця, який обізнаний із всіма новинками сфери обліку, аудиту та оподаткування.
  • Фінанси, банківська справа та страхуванняпідготовка фахівців, які не лише вміють грамотно перерозподіляти бюджет підприємства, але і управляти біржовими активами, здійснювати трейдерські розрахунки, розумітися на специфіці ринку крипто валют.
  • Психологія (тільки інститут) – випуск спеціалістів для роботи у сфері консультування, HR менеджменту, фасилітації.
  • Соціальна робота (тільки коледж) – виховання співробітників соціальної та педагогічної сфер, здатних сприяти соціальній адаптації особистості.
  • Комп’ютерна інженерія (тільки коледж) – оволодіння професією інженера із комп’ютерних комунікацій, системного адміністратора, фахівця із комп’ютерних мереж.

Освітні бізнес програми:

  • Підприємництво (інститут) – формування підприємця-інноватора сучасного зразка із власними StartUp, у який готові вкластися інвестори
  • Психологія бізнесу (інститут) – випуск ТОП менеджерів для роботи із персоналом у масштабних підприємствах, бізнес тренерів, фахівців із ведення переговорних процесів.
  • Веб-розробка (коледж) – навчання спеціалістів із веб-дизайну, здатних створити та запустити сайти та портали різного рівня складності (для програми підготовки входить вивчення «front-end» та «back-end»)

Всі освітні програми ВФ КІБіТ орієнтовані на здобуття професійних навичків та формування «гнучких навичків» soft skills для роботи у бізнесі. Яку б програму навчання не обрали наші абітурієнти, вони завжди зможуть успішно реалізувати себе після випуску.

Які категорії абітурієнтів можуть розраховувати на вступ до ВФ КІБіТ?

Бажання отримати освіту може прийти у будь-якому віці із будь яким попереднім дипломом. Вінницька філія КІБіТ радо відкриває двері всім бажаючим, які бажають здобути освіту «з нуля» або просто розширити перелік існуючих знань та компетенцій.

Випускники 9 класу. Після закінчення дев’яти класів є чудовий шанс попрощатися із шкільною партою та розпочати доросле життя в економіко-технологічному коледжі.

Випускники 11 класу. Вступ на спеціальності здійснюється на основі сертифікатів ЗНО із обраних предметів та шляхом реєстрації в електронних кабінетах. Вибір для випускників школи є великим, і ми не сумніваємося, що хлопці та дівчата зроблять його на користь якості та актуальності.

Випускники училища. Робоча професія – це чудово, а бажання навчатися далі – ще краще! Отримайте освіту в нашому коледжі, і поглибте свої знання!

Випускники коледжу. Продовження навчання – головна тенденція сучасного освітнього простору. Вступити після коледжу одразу на другий ( а за умов профільної спеціальності навіть на третій) курс – що може бути перспективніше?

Випускники закладів вищої освіти. Існує бажання здобути другу вищу освіту для просування кар’єрними сходами або для власного саморозвитку? Вінницька філія КІБіТ завжди рада таким абітурієнтам!

Наш Інститут приймає до своїх лав всі категорії абітурієнтів, які бажають здобути перспективну та затребувану спеціальність. Для кожної категорії вступників визначені власні терміни подачі документів, які можна дізнатись, ознайомившись із поточними правилами прийому.

Вінницька філія Київського інституту бізнесу та технологій є сучасним інноваційним закладом, орієнтованим на здобуття прикладних спеціальностей. Всі наші випускники знаходять себе у професійній сфері та отримують можливість працювати як у рідному місті, так і поза його межами. Якщо ваш намір – відкрити для себе світ нових можливостей, ставайте нашим студентом!