Зустріч із сучасною письменницею

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниЗустріч із сучасною письменницею

15 травня в нашому інституті відбулась зустріч із сучасною українською письменницею, ініціатором щорічної акції «День української вишиванки», головою Всеукраїнського фестивалю молодого етнічного кіно «Кіноетніка» Лесею Воронюк. Захід відбувся з ініціативи та підтримки ректора КІБІТ Яковлевої О. В., проректора з навчальної роботи Котлярової Т. О., старшого викладача української мови та історії української культури Сизонова Д.Ю.

Символічно, що захід відбувся у Міжнародний день родини. Особливо приємним є те, що в цей день багато викладачів і студентів підтримали акцію «День етноодягу», прийшовши до інституту в національних вишиванках та одязі з етноелементами.

Спеціальним гостем свята була випускниця Київського національного університету культури і мистецтв (відділення «естрадний спів»), лауреат чисельних міських, обласних та міжнародних конкурсів, зокрема «Червона Рута» Валерія Іваненко. Молода співачка виконала народні пісні акапельно, вразивши глядачів своїм неймовірно красивим та проникливим голосом.

Леся Воронюк, взявши слово, презентувала свою останню збірку «Записки на зап’ястях». Молода письменниця прочитала кілька власних замальовок, у яких кожен глядач знайшов близьке і дороге йому.

Від зустрічі в емоційному захваті залишились як студенти, так і викладачі. Наприкінці відбулось символічне фотографування у вишиванках. Сподіваємось, подібні зустрічі в інституті стануть доброю традицією.