Інвестиційні можливості Казахстану

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниІнвестиційні можливості Казахстану

20 жовтня 2016 року в Київському інституті бізнесу та технологій відбулася тематична зустріч, присвячена розвитку економічного співробітництва між Казахстаном і Україною, в якій взяли участь більше 50 студентів і професорсько-викладацького складу.

dsc_0348

Відкриваючи захід, ректор КІБіТ, доктор філософських наук, професор О.В. Яковлева зазначила, що ця зустріч спрямована на поглиблення дружніх відносин між Інститутом та Посольством Республіки Казахстан в Україні та є своєрідною підготовкою поїздки групи кращих студентів КІБіТ в Астану влітку наступного року. Відзначивши динаміку економічного розвитку Казахстану, ректор висловила надію, що програма цього стажування, що передбачає відвідування провідних підприємств і Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО-2017, дозволить студентам отримати унікальний досвід і удосконалити свої професійні навички.

dsc_0259

В ході свого виступу радник з питань інвестицій, технологій і торгівлі Посольства Республіки Казахстан в Україні М.К. Кадирбекова детально поінформувала про експортний потенціал Казахстану та про заходи, що вживаються в цій країні для поліпшення інвестиційного клімату. Також дипломат розповіла учасникам заходу про хід підготовки до Міжнародної спеціалізованої виставки «Астана ЕКСПО-2017» і акцентувала увагу учасників на основних напрямках структурних перетворень в Казахстані і на перспективність казахстансько-української кооперації у формі спільних підприємств.

dsc_0085

В рамках зустрічі дипломат дала вичерпні відповіді на запитання студентів і викладачів з податкового законодавства Казахстану, а також з ведення бізнесу в Казахстані.

dsc_0028

Особливий інтерес аудиторії викликали ініціативи Казахстану по створенню «одного вікна» для інвесторів, а також інвестиційний та туристичний потенціал Казахстану.

dsc_0184-1

В рамках заходу учасникам були представлені брошури з дисками про ЕКСПО-2017, а також продемонстровано відео-ролик про Казахстан.