Київський Інститут Бізнесу та Технологій у Запоріжжі

Студентські роки – найважливіша ланка на сходах до дорослого життя. І все в ній повинно бути на найвищому рівні: і якість навчання, і темп особистісного зростання, і яскравість дозвілля, що запам’ятається на довгі роки.

Всі інститути в Запоріжжі мають чудову організацію цих важливих складових.

Запорізький інститут – філія Київського  інституту бізнесу і технологій - має 13 років успішного досвіду поєднання відповідної навчальної роботи з організацією процесу самовдосконалення і змістовним дозвіллям для студентства.

Безперечно цікавими та корисними для студентів є традиційні науково-дослідні конференції. А бізнес-студія, що вже кілька років поспіль в режимі «тут і зараз» вчить запорізьку  молодь створювати та втілювати в життя бізнесові та соціальні проекти, стала візитною карткою Запорізької філії КІБіТ.

Інститути Запоріжжя, їх студенти, з задоволенням  використовують бізнес-студію нашого вишу як власну навчальну платформу.  

Кращі вузи Запоріжжя пропонують абітурієнтам спеціальності, що гарантують конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

Філія КІБІТ Запоріжжя – це сучасні, затребувані сьогоденням напрями навчання: менеджмент, фінанси, банківська справа і страхування, облік та оподаткування, психологія.

Гнучкий учбовий процес дозволяє своєчасно покращувати, вдосконалювати технології та методики викладання, орієнтуючись в той же час на класичні, базові підходи до існуючих предметів.

Обираючи інститути в Запоріжжя приїздять абітурієнти з усієї України. Двері Запорізької філії відкриті і для гостей міста і для запорожців. Радо чекаємо на вас!

Запорізька філія КІБІТ здійснює навчання за рівнем молодшого спеціаліста за спеціальностями:

  • Організація виробництва;
  • Оціночна діяльність;
  • Соціальна педагогіка. 

Спеціальності філії

Телефон

(061) 270 60 87 (063) 911 86 61 (050) 415 68 34

Email

info@kibit.edu.ua

Адреса

69123, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. 14 Жовтня, 15