Київський інститут бізнесу та технологій у Ніжині

Ніжинська філія Київського інституту бізнесу та технологій майже 15 років успішно працює і є достойним конкурентом серед ВУЗів міста. За цей час вступили і стали випускниками понад 5 тисяч студентів. Усі вони мали змогу обрати для себе спеціальність, форму навчання, освітньо-кваліфікаційний рівень.

Разом зі студентами методичний і викладацький колектив КІБіТ Ніжин стали одним згуртованим міцним організмом, який професійно і вимогливо організував увесь навчальний процес.

Ми щороку поліпшуємо і удосконалюємо навчальні програми для того, щоб наше студентство мало змогу не лише поглиблювати свої знання, але й, проходячи практику, застосовувати їх на конкретних підприємствах, а студенти, що працюють, ефективно поєднувати навчання і роботу, бізнес.

«Кар'єру – траєкторію свого руху – людина будує самостійно, враховуючи особливості внутрішньо- і позаорганізаційної реальності і головне – свої власні цілі, бажання та настанови».

Ніжинська філія КІБіТ рекомендує:

· визначте власні цілі;
· визначте, яку освіту хотіли б отримати;
· якщо працюєте, оберіть власний графік навчання;
· опановуйте нову спеціальність;
· будуйте кар’єру із задоволенням;

На базі нашої філії ми намагаємося впроваджувати якісну сучасну освіту, трансформуючи знання і досвід, сприяючи творчому, інтелектуальному та культурному розвитку студентства. Вони мають змогу не лише опановувати спеціальність, але й будувати власну професійну кар’єру.

Звичайно, не можна не сказати про те, що у нас проходять зустрічі з науковцями, успішними підприємцями, які мають змогу поділитися власними науковими та професійними досягненнями. Студенти мають змогу приймати участь в різного роду олімпіадах, конференціях, молодіжних заходах, відвідувати різні міста з екскурсіями. Таким чином вони розширюють свій внутрішній світ, виходячи на вищий рівень комунікації та спілкування.

Варто наголосити, що КІБіТ намагається впевненими кроками увійти до світової системи вищої освіти, інтегруючи навчальні програми та здобутий досвід за кордоном, при цьому враховуючи загальні тенденції та дотримуючись кращих традицій вітчизняної вищої школи.

З цілковитою упевненістю можна назвати КІБІТ одним із перших , що вдало інтегрував регіональні системи освіти, враховуючи потреби підготовки кадрів щодо того чи іншого регіону України.

Серед вузів Ніжина філія Київського інституту бізнесу та технологій вирізняється індивідуальним підходом до кожного студента, сучасною організацією навчального процесу, насиченістю студентського життя.

КІБіТ Ніжин чекає тебе!

Ніжинська філія КІБіТ здійснює навчання за рівнем «молодшого спеціаліста» за спеціальностями:

  • Організація виробництва;
  • Оціночна діяльність. 

Телефон

(04631) 903-51, 903-52, 751-41

Email

info@kibit.edu.ua

Адреса

16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Незалежності, 42