Київський Інститут Бізнесу та Технологій у Києві

Навчальні корпуси Київського Інституту Бізнесу та Технологій розташовані на тихій вулиці Білицькій та провулку Зоряному, на Пріорці. Навчальні аудиторії обладнані у відповідності з сучасними стандартами найкращих університетів Європи. Працює інформаційний центр, кафетерій, є рекреаційна зона.

Навчальні плани інституту в Києві та регіональних підрозділах розроблені у відповідності до діючих вимог Міністерства освіти і науки України, доповнені варіативними компонентами, розробленими разом з роботодавцями відповідних галузей.

Студентське життя проходить як в стінах інституту, так і за його межами. Завідуючі кафедр ведуть науково-практичні гуртки та керують написанням статей для Вісника КІБіТ. Студентське дозвілля включає походи до музеїв та подорожі до різних визначних місць, відвідування концетрів та спортивних змагань.

Вступити в КІБіТ можна починаючи з 15 років – після 9-го класу. Після навчання в коледжі Ви станете студентом одразу ІІІ курсу інституту. Така ступеневість освіти зменшує стрес для студента та батьків, адже при вступі на наступний освітньо-кваліфікаційний рівень залишаються всі зв’язки зі своєю групою та викладачами.

Для вступу до коледжу КІБіТ після 9-го класу необхідно скласти вступні екзамени з двох предметів, після 11-го – мати два сертифікати ЗНО (бажано мати сертифікати з української мови та літератури, математики АБО історії України). Для вступу до інституту - сертифікати ЗНО з трьох предметів (бажано мати сертифікати з української мови та літератури, математики, історії України). Також можна вступити після коледжу на другий або третій курс інституту за результатами вступних екзаменів. Або вступити на другу вищу освіту з дипломом бакалавра чи спеціаліста. Є можливість також здійснити перекваліфікацію на рівні спеціаліста, вступивши з дипломом бакалавра.

 

Телефон

(044) 353 42 42; (050) 341 42 42; (073) 131 39 77; (044) 430 15 77

Email

info@kibit.edu.ua

Адреса

м. Київ, провулок Зоряний 1/5, 04078

Графік роботи

понеділок-п'ятниця 9:00-18:00

Як проїхати

метро "Нивки" - 32 маршрутне таксі чи автобус; з Соломенської прощі - 518 маршрутне таксі; з Оболоні - 108 та 32 маршрутне таксі; з Троєщини - 31 та 518 маршрутне таксі.

Close