Стипендія для кращих

У КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ БІЗНЕСУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
ПРОЙДИ ВІДБІРКОВИЙ ТУР 26 червня о 14:00

Успішний та старанний студент заслуговує гідної оцінки своїх зусиль, а що є кращою винагородою, ніж стипендія? Адміністрацією Київського інституту бізнесу та технологій та Фондом випускників у 2017 році був заснований стипендіальний фонд, який покликаний обирати найкращих студентів та призначати їм стипендію.

Хто може стати стипендіантом?

Студент Інституту або економіко-технологічного коледжу КІБіТ, який розкриває на 100% свій потенціал і прагне стати кращим серед кращих.

Якими є критерії відбору?

Потрібно бути успішним у навчанні (середній бал не нижче 4,5) та активним у громадському житті. Співпрацюй із Студентською Радою, приймай участь у заходах КІБіТ, і це не залишиться непоміченим!

Хто призначає стипендію?

Київський інститут бізнесу та технологій сповідує принципи інституціоналізму та демократії. Саме тому до складу Комісії із призначення стипендії входять: викладачі, представники адміністрації, голова Фонду випускників, голова Студентської Ради.

Як проходить конкурс?

Раз на рік Комісія збирається на засідання аби розглянути кандидатури претендентів. Оцінюючи успіхи у навчанні, представники Комісії також вислуховують відгуки викладачів щодо інтелектуального потенціалу та практичних навичок студентів. Під час другого етапу конкурсу Комісія аналізує результати участі студентів у громадських заходах КІБіТ. Третій етап – відбір стипендіантів шляхом відкритого голосування.

Шукаєш мотивацію до розвитку?
Стипендія КІБіТ вже чекає на тебе!

Юлія охламова

Факультет менеджменту

КІБіТ став першою і дуже важливою сходинкою в моїй стрімкій кар’єрі. Знайомі, що вже вчилися в цьому інституті, рекомендували його як найкращий освітній заклад, який дає якісні знання. Під час навчання в КІБіТі я отримала пропозицію з Бостона (США) обійняти посаду провідного менеджера в сфері просування комп’ютерних технологій та інновацій.

Ганна Колесникова

факультет економіки

Навчання в КІБІТ дозволило мені по-новому подивитися на тенденції розвитку економіки та оцінити свій власний потенціал і професійні можливості. Саме такі компетенції має надавати сучасний освітній заклад. Я очолюю відділ планування ООО ”ДТЕК СЕРВІС” і займаюсь підбором кадрів для нашого підприємства. Залюбки запрошую на роботу випускників КІБІТ, адже впевнена в їхніх знаннях та кваліфікації.

Олександр Петросян

програма підприємництво

Дружня атмосфера та цікаві формати навчання у формі діалогів, дискусій та презентацій захопили мене з перших днів перебування на навчанні. А ще ми з нетерпінням чекали на святкові дні — костюмовані вечірки, пісні, веселощі та сміх, який лунав коридорами КІБІТу! А наші мандрівки вихідними! Ліс, гори, природа та багаття у колі друзів. А як забути наші спільні відвідування театрів, кіно, боулінгу та концерти? У всіх нас залишилися супер спогади.

Наші бізнес-партнери

Стипендія від бізнесу

КІБіТ оголошує про проведення конкурсу серед молодих і талановитих абітурієнтів. Кращі отримають стипендію від бізнесу.
Завдання КІБіТ - підтримка цілеспрямованих студентів, які поділяють принципи сталого розвитку і прагнуть отримати нові знання і практичний досвід в обраній області.
Конкурс покликаний сприяти впровадженню змін, що носять соціальний характер, і розвитку лідерських навичок для роботи з українським бізнесом.
Донорами стіпендіі є провідні компанії України, КІБІТ і фонд випускників школи бізнесу.

Відбіркові тури для отримання стипендії

Київський інститут бізнесу та технологій пропонує стипендію кращим студентам бакалаврату. Щороку абітурієнти можуть отримати стипендію від бізнесу, інституту і фонду випускників. У стипендіальній програмі беруть участь такі освітні програми бакалаврату: Підприємництво, Цифрова економіка, Психологія бізнесу.

Інститут проводить відбіркові тури.Для участі у заході потрібно зареєструватися заповнивши форму на сайті. Відбірковий тур пройде 26 червня в Київському інституті бізнесу і технологій за адресою пров. Зоряний, 1/5.

Стипендію отримають майбутні студенти, які зайняли високі місця у відбірковому рейтингу.

Вартість навчання

Київ

від 1550

Житомир

від 1050

Вінниця

від 1050

Умань

від 650

Ваше ім'я

Контактний телефон

Бронь місця вас ні до чого не зобов'язує. Після реєстрації ми зателефонуємо вам, щоб розповісти деталі і відповісти на виниклі питання.

Close