23 лютого 2012

Благодійна акція «Допоможемо дітям»

За пропозицією директора Луганської філії Філіппова В.В. викладачами та співробітниками вищого навчального закладу було підтримано ініціативу студентської ради та прийнято участь у благодійній акції «Допоможемо дітям». Бажаючих прийняти участь у благодійній акції виявилося багато.

Спільними зусиллями було зібрано велика кількість іграшок, конструкторів для малечі, дитячих та пізнавальних книжок, одягу.

Всі зібрані речі та подарунки було передано дітям-сиротам та дітям-інвалідам, які проживають на території селища Фрунзе Слов’яносербського району.

Головою Фрунзенської селищної ради керівництву і колективу Луганської філії ПВНЗ «Київський інститут бізнесу та технологій» висловлено слова вдячності та вручено Подяку за благодійну діяльність щодо підтримки дітей-сиріт та дітей-інвалідів.